آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

خرید ای سی pa تبلت هواوی t1-701u

2809

کاربر vip
vip
کاربر
2010-09-18
209
465
مازندران
با سلام خدمت دوستان.

یه تبلت هواوی مدل t1-701u هست که باتری خالی میکنه. در حالت خاموش هم 200 میلی امپر جریان میکشه. با بررسی متوجه شدم ایسی PA گرم میکنه(درحالت خاموش بودن تبلت).
متاسفانه فروشگاهی رو پیدا نکردم این ایسی رو داشته باشه. دوستان فروشگاهی رو سراغ دارن؟ تشکر
شماره ایسی
SKY 77584-21

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
با سلام متاسفانه بنده ندارم وگرنه براتون ارسال میکردم. این سایت مدل دیگه اش رو داره فقط نمیدونم میشه به جای هم استفاده کرد یا نه تا حالا تست نکردم.

این سایت کلیک کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 2809

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک
سلام
قبل از اقدام به تهیه قطعه همین ای سی رو از روی برد حذف کنید اگه جریان کشی افتاد بعد به دنبال تهیه باشید حتی ممکنه با حذف ای سی جریان کشی بی افته ولی با نصب ای سی جدید هم این مشکل رفع نشه این کار رو انجام بدید و بعد در پست خصوصی اعلام کنید تا محل تهیه قطعه رو بهتون بگم،معرف قطعه فروش نیست ولی اوراقی خیلی داره.

• Like

2809

کاربر vip
vip
کاربر
2010-09-18
209
465
مازندران
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh

2809

کاربر vip
vip
کاربر
2010-09-18
209
465
مازندران
سلام
قبل از اقدام به تهیه قطعه همین ای سی رو از روی برد حذف کنید اگه جریان کشی افتاد بعد به دنبال تهیه باشید حتی ممکنه با حذف ای سی جریان کشی بی افته ولی با نصب ای سی جدید هم این مشکل رفع نشه این کار رو انجام بدید و بعد در پست خصوصی اعلام کنید تا محل تهیه قطعه رو بهتون بگم،معرف قطعه فروش نیست ولی اوراقی خیلی داره.

سلام
خیلی ممنونم از راهنمایی شما.
ایسی رو جدا کردم و جریان درحالت خاموش بودن صفر شده. و اینکه ایسی رو جدای از مدار با ولتاژ باتری تست کردم ( یعنی به تغذیه ایسی ولتاژ دادم) و همون جریان را میکشید و داغ میکرد.

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک
Re: پاسخ : خرید ای سی pa تبلت هواوی t1-701u

سلام
خیلی ممنونم از راهنمایی شما.
ایسی رو جدا کردم و جریان درحالت خاموش بودن صفر شده. و اینکه ایسی رو جدای از مدار با ولتاژ باتری تست کردم ( یعنی به تغذیه ایسی ولتاژ دادم) و همون جریان را میکشید و داغ میکرد.
اگه ای سی خارج از برد هم گرم بشه که ایراد مشخص شده،خصوصی فرستادم شماره تماس رو.

• Like
بالا