آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل در مودم شاتل ۹۲۰wm

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
سلام اساتید محترم یه مودم شاتل ۹۲۰wmبرای من آوردن با یوزر پسورد وارد صفحه کانفیک میشه و لی هرگزینه ای انتخاب میکنم مثلا فریمور یا... برمیگرده به صفحه لاگین و باید دوباره یوزر پسورد بزنی وارد شی ودوباره اگه گزینه انتخاب کنی برمیگرده . آی سی فلش رو هم تعویض و پروگرمرش کردم بیفایده بوده میشه دوستان راهنمایی کنید لطفا

آخرین ویرایش:

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
عکس مودم شاتل

پیوست‌ها

• 2.3 مگابایت بازدیدها: 213

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
دوستان و همکاران ، اساتید محترم ما دو عدد از این مودم با همین مشکل رو دستمون مونده کسی تجربه مشابه نداشته ؟

144287928

کاربر vip
کاربر
2009-07-17
93
901
اصفهان
سلام
مشکل مشابه شما با مودم تندا داشتم با مرورگر کروم از مرورگر دیگه استفاده کردم و ریست فکتوری مودم مشکل حل شد

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
سلام
مشکل مشابه شما با مودم تندا داشتم با مرورگر کروم از مرورگر دیگه استفاده کردم و ریست فکتوری مودم مشکل حل شد

سلام دوست عزیز با مرورگر کروم فایرفاکس اپرا و اکسپلورر هیچ کدوم مشکل حل نشد الان ۳ تا از همین مدل با همین مشکل دارم وارد صفحه کانفیگ میشه ولی هر گزینه ای مثلا فریمور، ریست فکتوری یا ... انتخاب کنی برمیگرده به صفحه اول و دوباره باید admin بزنی و وارد بشی

آخرین ویرایش:

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام دوست عزیز با مرورگر کروم فایرفاکس اپرا و اکسپلورر هیچ کدوم مشکل حل نشد الان ۳ تا از همین مدل با همین مشکل دارم وارد صفحه کانفیگ میشه ولی هر گزینه ای مثلا فریمور، ریست فکتوری یا ... انتخاب کنی برمیگرده به صفحه اول و دوباره باید admin بزنی و وارد بشی
سلام، با یه سیستم یا ویندوز دیگه هم تست کردین؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام اساتید محترم یه مودم شاتل ۹۲۰wmبرای من آوردن با یوزر پسورد وارد صفحه کانفیک میشه و لی هرگزینه ای انتخاب میکنم مثلا فریمور یا... برمیگرده به صفحه لاگین و باید دوباره یوزر پسورد بزنی وارد شی ودوباره اگه گزینه انتخاب کنی برمیگرده . آی سی فلش رو هم تعویض و پروگرمرش کردم بیفایده بوده میشه دوستان راهنمایی کنید لطفا

همانطور که در قوانین نوشته شده نوشتن کلمات عمومی مثل "مشکل" خلاف قوانین است و باید مشکل در عنوان مشخص باشد. "کار نکردن لینک های صفحه کانفیگ در مودم ...."
لطفا عنوان خود را کامل بنویسید

بالا