آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: نویز در تبدیل 12V DC به 5 ولت

H_R_M

کاربر
2011-10-14
87
82
سلام اساتید محترم
مدار بلوتوثی را به پخش ماشین متصل نمودم که با باطری خودش بدون مشکل کار میکنه ولی مشکل اینجاست که باطری باید هر چند روز شارژ شود و این اصلا منظقی نیست
از شاررژ فندکی استفاده کردم و خروجی اونو به ماژول بلوتوث دادم ولی روی صدا نویز وجود داره

mmosi

کاربر vip
کاربر
2019-07-12
142
158
سلام.خازن رو موازی نصب کن.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: H_R_M

MajiDAmieE

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2018-06-24
239
309
بنده هم ی دونه از این مدار بلوتوثی ها خریده بودم اوایلش خوب بود بعدش تند تند نیاز به شارژ داشت باتریش هم عوض کردم دوباره ی مدت خوب بود بعدش مثل قبل شد .

راهنمایی دوستمون راه خوبیه .
باز منم ی چیزی بهش اضافه میکنم اگر دیدی بعد از اضافه کردن خازن ی کم هنوز مشکل داری ی خازن کم ظرفیت هم باهاش موازی کن (در حد 100 نانو) علاوه بر اون خازن 2200
بازم خواستی بهتر بشه ی سلف هم سری کن !

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: H_R_M

MajiDAmieE

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2018-06-24
239
309
بنده هم ی دونه از این مدار بلوتوثی ها خریده بودم اوایلش خوب بود بعدش تند تند نیاز به شارژ داشت باتریش هم عوض کردم دوباره ی مدت خوب بود بعدش مثل قبل شد .

باز منم ی چیزی بهش اضافه میکنم اگر دیدی بعد از اضافه کردن خازن ی کم هنوز مشکل داری ی خازن کم ظرفیت هم باهاش موازی کن (در حد 100 نانو) علاوه بر اون خازن 2200

H_R_M

کاربر
2011-10-14
87
82

سلام اقا مجید
ممنون از راهنماییتون
سلف خاصی مد نطتون هست ؟ بین مثبت باید سری بشه دیگه درسته ؟

MajiDAmieE

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2018-06-24
239
309
فرقی نمیکنه بین مثبت منفی

هر سلفی دم دستت بود بزار (در حد چند میکرو هانری) فقط سعی کن از این سلف تروئیدی ها بزاری ،بهتره!

بالا