آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی درمورد rt809

kazempoor92

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2014-02-23
215
550
شهرضا-اصفهان
بنده هم تست کردم نشد .. یه ویدیو دیده بودم درباره پروگرام این ناند که میگفت موقع پروگرام کردن باید وقتی که پیغام میاد با الگوریتم وسطی پروگرام کرد .. سه الگوریتم پروگرام داشت که گفت وسطی بهتره و بلوک های خراب رو حذف میکنه
در نهایت سعی کنید ای سی از جای مطمئن خرید کنید .. من دیدم تا نهایت دو سه بلوک خراب بوده
با سلام یک تغییر مدار هم هست که در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود ،به اینصورت که میگویند باید درب دستگاه پروگرامر باز شود وتغییر مداری صورت بگیرد تامشکل پروگرام آیسی های ناند برطرف گردد ولی نمیدونم کسی تا حالا انجام داده یا نه

dj0123

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-12-26
481
2,386
Iran
بنده هم تست کردم نشد .. یه ویدیو دیده بودم درباره پروگرام این ناند که میگفت موقع پروگرام کردن باید وقتی که پیغام میاد با الگوریتم وسطی پروگرام کرد .. سه الگوریتم پروگرام داشت که گفت وسطی بهتره و بلوک های خراب رو حذف میکنه
در نهایت سعی کنید ای سی از جای مطمئن خرید کنید .. من دیدم تا نهایت دو سه بلوک خراب بوده

سلام مهندس
دو دستگاه تلویزیون با یک مارک و یک مدل , هر دو دستگاه روشن میشه , فایل هر دو دستگاه را روی آی سی نند جا به جا پروگرام میکنم هیچ کدام از تلویزیون ها روشن نمیشن اما فایل قبلی خودشونو دوباره پروگرام میکنم بدون مشکل روشن میشن
اون الگوریتم هایی که گفتید را روی هر سه گزینه تست گرفته بودم اما بازم جواب نداد , نمیدونم مشکل از کجاست!!

Kameli.svc

کاربر vip
vip
کاربر
2021-03-17
29
53
خوزستان - شوشتر
سلام مهندس
دو دستگاه تلویزیون با یک مارک و یک مدل , هر دو دستگاه روشن میشه , فایل هر دو دستگاه را روی آی سی نند جا به جا پروگرام میکنم هیچ کدام از تلویزیون ها روشن نمیشن اما فایل قبلی خودشونو دوباره پروگرام میکنم بدون مشکل روشن میشن
اون الگوریتم هایی که گفتید را روی هر سه گزینه تست گرفته بودم اما بازم جواب نداد , نمیدونم مشکل از کجاست!!
ارادتمندم .. مهندس برد ها کاملا مشابه بودن ؟! .. بعنوان مثال ما توی سری D سامسونگ 5000 داریم 5550 داریم 5540 داریم 5850 داریم 5950 داریم که بعضا توی قسمت های جزئی باهم تفاوت دارن .. بیش از 4-5 مدل برد مین برای این سری سامسونگ داریم بعضی مین ها طراحی گرافیکی منو و لوگوی اول راه اندازی متفاوته .. اگه میخواید نتیجه دقیق بگیرید باید فایل فلش مربوط به همون پارت مین برد رو بزنید برای مثال فایلی که شما دارید واسه همین مدل با پارت 5065A هستش .. و شما روی همین مدل تیوی ولی با پارت مین 418Z پروگرام میکنید و جواب نمیگیرید .. هرچند در ظاهر برد ها کاملا مشابه هستن اما پارت نامبر برد ها فرق میکنه ..

dj0123

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-12-26
481
2,386
Iran
ارادتمندم .. مهندس برد ها کاملا مشابه بودن ؟! .. بعنوان مثال ما توی سری D سامسونگ 5000 داریم 5550 داریم 5540 داریم 5850 داریم 5950 داریم که بعضا توی قسمت های جزئی باهم تفاوت دارن .. بیش از 4-5 مدل برد مین برای این سری سامسونگ داریم بعضی مین ها طراحی گرافیکی منو و لوگوی اول راه اندازی متفاوته .. اگه میخواید نتیجه دقیق بگیرید باید فایل فلش مربوط به همون پارت مین برد رو بزنید برای مثال فایلی که شما دارید واسه همین مدل با پارت 5065A هستش .. و شما روی همین مدل تیوی ولی با پارت مین 418Z پروگرام میکنید و جواب نمیگیرید .. هرچند در ظاهر برد ها کاملا مشابه هستن اما پارت نامبر برد ها فرق میکنه ..

درست متوجه نشدید یا بنده درست بیان نکردم
مین 1 داریم
مین 2 داریم
کاملا مشابه هستن, فایل نند مین1 را درون نند مین2 پروگرام میکنیم و همچنین فایل نند مین2 را درون نند مین1 پروگرام میکنیم
حالا نند مین1 که با فایل نند مین2 پروگرام شده را روی مین 2 نصب میکنید اما دستگاه روشن نمیشه و همچنین بلعکس
ولی با فایل قبلی خودش , آی سی نند روی هر دو مین که نصب میکنم روشن میشن دیگه فرق نداره کدوم آی سی روی کدوم مین نصب بشه
ساده تر بگم هردو مین برد با هردو فایل روشن میشن فقط باید رو آی سی خودشون فایل را تزریق کرد , شماره آی سی نندها هم یکی هست

optical

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-11-17
726
2,617
اراک
سلام خدمت شما مشکل از rt809h هست من هم شبیه مشکل شما روی ایسی ۸ گیگ برند sandisk داشتم /به جاش ایسی دست دوم توشیبا زدم رفع عیب شد /الان هم یه مشکل جدید با این پروگرمر دارم ،فایل فلش که همکاران خارجی با پروگرمر های مدل غیر از rtکپی کردند ،این پروگرمر rt809h نمیتونه رایت کنه،

سعید11

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-01-01
467
1,608
سلام خدمت شما مشکل از rt809h هست من هم شبیه مشکل شما روی ایسی ۸ گیگ برند sandisk داشتم /به جاش ایسی دست دوم توشیبا زدم رفع عیب شد /الان هم یه مشکل جدید با این پروگرمر دارم ،فایل فلش که همکاران خارجی با پروگرمر های مدل غیر از rtکپی کردند ،این پروگرمر rt809h نمیتونه رایت کنه،

درود بر شما
بنده چند وقت پیش چنین مشکلی داشتم با پاک کردن کل فولدر rt809h و نصب آخرین ورژن مشکل بنده حل شد

optical

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-11-17
726
2,617
اراک
سلام ارادت / امتحان میکنم نتیجه اطلاع میدهم

Kameli.svc

کاربر vip
vip
کاربر
2021-03-17
29
53
خوزستان - شوشتر
درست متوجه نشدید یا بنده درست بیان نکردم
مین 1 داریم
مین 2 داریم
کاملا مشابه هستن, فایل نند مین1 را درون نند مین2 پروگرام میکنیم و همچنین فایل نند مین2 را درون نند مین1 پروگرام میکنیم
حالا نند مین1 که با فایل نند مین2 پروگرام شده را روی مین 2 نصب میکنید اما دستگاه روشن نمیشه و همچنین بلعکس
ولی با فایل قبلی خودش , آی سی نند روی هر دو مین که نصب میکنم روشن میشن دیگه فرق نداره کدوم آی سی روی کدوم مین نصب بشه
ساده تر بگم هردو مین برد با هردو فایل روشن میشن فقط باید رو آی سی خودشون فایل را تزریق کرد , شماره آی سی نندها هم یکی هست

درود .. بله مهندس من اینطور برداشت کردم که فایل ها ب هم جوابگو نیست .. اینم که شما فرمودی یه پیگیری میکنم نتیچه رو اعلام میکنم .. معمولا همون ای سی روی مین رو تا 5-6 بلوک باشه دوباره پروگرام بزنید اوکی میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: optical

hasan762

کاربر vip
کاربر
2013-08-01
4
5
باعرض سلام خدمت همکاران گرامی
من هم همین اتفاق برام افتاد البته من ناند سامسونگ d5500 با ار تی زدم و مشکلی نداره اما با ناند K9F1G08U0D مشکل داره اینگار به جای اینکه بیاد اطلاعات ایسی رو ذخیره کند میاد اطلاعات ایسی رو بهم میزنه و من همین اتفاق برام افتاد و اول اومدم اطلاعات رو کپی کردم و بعد بد بلوک هم نداشت و با دقت فراوان نصب کردم ولی تلوزیون روشن نشد .
ولی دوباره ایسی رو جدا کردم و با اینکه بد بلوک هم نداشت رفتم تو تنظیمات و از گذینه skip bad block and data realign رو انتخاب کردم و فرایند رو پیش بردم و نتیجه مثبت گرفتم.
باتشکر از مدیر سایت و تمامی اعضا.
حمیدی راد

آخرین ویرایش:
بالا