آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

راهنمایی درمورد rt809

marfan

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-08
309
919
سلام وقتی که فایلی را از درایور انتخاب میکنم rt809خطا میده باید اون فایل را بنداز ی تو دسکتاپ بعد از اونجا بزنی سوال دیگر این است که تو tnmمستقیم فایل را تو داخل هگزا میانداختم ومیزدم ولی تو rtنمیشه چرا ؟ممنون

marfan

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-08
309
919
سلام همکارانی که با rt809کار میکنند جواب بدن ایا راه حلی وجود دارد که فایل را مستقیم از درایو ها به حافظه موقت بندازیم مثلtnm
ویندوز ۱۰جواب نمیده ?

سعید11

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-01-01
467
1,608
سلام همکارانی که با rt809کار میکنند جواب بدن ایا راه حلی وجود دارد که فایل را مستقیم از درایو ها به حافظه موقت بندازیم مثلtnm
ویندوز ۱۰جواب نمیده ?

درود برشما
بنده با ویندوز 7 تست کردم و نمیشه چنین روشی که با TNM انجام میدادیم با این پروگرمر انجام داد ، ولی ویدئوی دیدم که طرف فایل مورد نظر رو بدون OPEN کردن فولدر توسط نرم افزار پروگرمر داخل محیط نرم افزار مینداخت و کار میکرد .

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
819
2,350
باران های نقره ای
دوست عزیز حتما آرشیو شما با نام فارسی میباشد پوشه ها و فایل مورد نظر لاتین نام گذاری کنید مشکل حل میشه برا ی تست یک فایل با عدد به یک پوشه در درایو قرار داده فراخوان کنید

سعید11

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-01-01
467
1,608
دوست عزیز حتما آرشیو شما با نام فارسی میباشد پوشه ها و فایل مورد نظر لاتین نام گذاری کنید مشکل حل میشه برا ی تست یک فایل با عدد به یک پوشه در درایو قرار داده فراخوان کنید

با سلام
کلیه فایلهای رو سیستم بنده با نام لاتین هست ولی موفق نشدم فایل رو مستقیم بدون open کردن فولدر با نرم افزار پروگرام باز کنم

marfan

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-08
309
919
سلام دوستان فکر کنم حتی( اینفو پارسه )هم خودشان نمی دانند بعضی مشکلات این پرو گرامر را فقط عامل فروشند چون که بنده پیام هم فرستادم جواب نیامد !

ma1369

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-10
829
5,198
اصفهان- کهریزسنگ
سلام پروگرامرRT809Hپروگرامری هست با امکانات زیادمن تاکنون باهاش مشکل جدی نداشتم یکبارایسیهای فلش پهن 8پین اس ام دی را Eror میدادکه باحذف ونصب نرم افزارمشکلم برطرف شد ازدوستان درخواست دارم تجربیات خودشان رادرهمین تاپیک قراردهندازمدیرمحترم سایت هم تقاضامندم ازیکی ازمسولین شرکت محترم پارسه دعوت بعمل بیاورندتادراین انجمن به سوالات کاربران درزمینه این پروگرامر پاسخ دهندمتشکرم امینی

dj0123

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-12-26
478
2,381
Iran
سلام خدمت دوستان
من آی سی های ایپرام و فلش زیادی را با rt809h پروگرام کردم و مشکلی نداشت اما با پروگرام کردن نند مشکل دارم,
یه آی سی نند K9F1G08U0D سالم را برداشتم ازش بکاپ گرفتم و با فایل مشابه و کاملا سالم پروگرام کردم و روی تلویزیون نصب کردم ولی روشن نشد, نا گفته نماند پروگرامر 5 بلوک بد را تشخیص داده و آی سی فوق تا قبل از پروگرام مجدد روی تلویزیون نصب بوده و دستگاه بدون مشکل کار میکرد, همکاران تجربه ای در این مورد دارند؟ آیا نیاز به تنظیمات خاصی برای نند وجود دارد؟​

Kameli.svc

کاربر vip
vip
کاربر
2021-03-17
29
53
خوزستان - شوشتر
سلام خدمت دوستان
من آی سی های ایپرام و فلش زیادی را با rt809h پروگرام کردم و مشکلی نداشت اما با پروگرام کردن نند مشکل دارم,
یه آی سی نند K9F1G08U0D سالم را برداشتم ازش بکاپ گرفتم و با فایل مشابه و کاملا سالم پروگرام کردم و روی تلویزیون نصب کردم ولی روشن نشد, نا گفته نماند پروگرامر 5 بلوک بد را تشخیص داده و آی سی فوق تا قبل از پروگرام مجدد روی تلویزیون نصب بوده و دستگاه بدون مشکل کار میکرد, همکاران تجربه ای در این مورد دارند؟ آیا نیاز به تنظیمات خاصی برای نند وجود دارد؟​

بنده هم تست کردم نشد .. یه ویدیو دیده بودم درباره پروگرام این ناند که میگفت موقع پروگرام کردن باید وقتی که پیغام میاد با الگوریتم وسطی پروگرام کرد .. سه الگوریتم پروگرام داشت که گفت وسطی بهتره و بلوک های خراب رو حذف میکنه
در نهایت سعی کنید ای سی از جای مطمئن خرید کنید .. من دیدم تا نهایت دو سه بلوک خراب بوده

بالا