آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

ولتاژ دار شدن پری آمپیلی با وصل کردن کابل rc

sadeghtaj

کاربر
2019-07-10
45
48
29
سلام خدمت مهندسین گرامی

یک امپیلی zeco برام ارودن یکی از کانال هاش صداش کمتر بود و کیفیت صداش خیلی پایین بود آپیلی رو باز کردم bjt های اون کانال ولتاژ درست بهشون نمیرسید قلع سردی کردم برد رو ولتاژ درست شد ولی بازم کیفیت صدا پایین بود بعدش دیدم سر پایه های امیتر و بیسش bjt ولتاژ 18 دارم تست کردم یک ترانزیستور سوخته بود ترازیستور رو تعویز کزدم ولتاژ درست شد دیگه پایه های امیتر و بیسش ولتاژ نداشت ولی بازم صدا کیفیت نداشت با تست فهمیدم حالا وقتی کابل rc متصل نیست ولتاژ درسته ولی وقتی کابل rc رو وصل میکنم دوباره 8 ولت سر پایه بیس ولتاژ دارم بنظرتون مشکل از کجا میتونه باشه!!

آخرین ویرایش:

sadeghtaj

کاربر
2019-07-10
45
48
29
مطمعن شوید تمامی کابل های اسپیکر سالم باشه چون امکان اتصالی وجود داره

سلام خسته نباشید اصلا کابل به جایی متصل نیست با وصل کردنش ولتاژ میره بالا
کل ترانزیستور های قسمت پری هم تعویز شده ولی باز مشکل وجود داره

نمیدونم

کاربر
2018-05-03
44
57
واس من شبیه این مورد پیش اومد و در اثر سردی لحیم تو مسیر گراند(مسیر زمین مشترک بین امپلی و ورودی صدا) بود !
به کابل صدا بدید! یا اونو زمین کنید ببینید دوباره همونطوره؟خازن کوپلاژ رو هم چک کنید!

m-j

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-04-15
837
2,829
سلام خسته نباشید اصلا کابل به جایی متصل نیست با وصل کردنش ولتاژ میره بالا
کل ترانزیستور های قسمت پری هم تعویز شده ولی باز مشکل وجود داره
سلام
دوست عزیز حداقل چند تا عکس از برد پری و آمپلی قرار بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.
سپاس

sadeghtaj

کاربر
2019-07-10
45
48
29
سلام
دوست عزیز حداقل چند تا عکس از برد پری و آمپلی قرار بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.
سپاس

سلام مهندس جان میخوام ارسال کنم ولی هر کار میکنم نمیتونم ارسال کنم عکس میزنه ارسال ولی نمیاد روی پست

Behnammohsen

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-05
518
1,314
33
Babol
سلام مهندس جان میخوام ارسال کنم ولی هر کار میکنم نمیتونم ارسال کنم عکس میزنه ارسال ولی نمیاد روی پست

درود چون حجم عکستون زیاده . اگه از اندروید استفاده میکنید برنامه image resizer رو دانلود کنید کاربریش آسونه . رزولوشن عکس رو کم و ذخیره کنید و عکس ویرایش شده رو ارسال کنید .

samiyar789

کاربر vip
کاربر
2018-12-31
40
57
27
یکی از مدارها یا قطع شده یا اتصال شده از این مورد قبلا داشتم با دقت چک کن ...

بالا