آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: دامپ مودم ایرانسل TD-i40 a1

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
272
اردبیل
www.mj7.ir
همه چیو که باید مثل بچه مدرسه ای یاد بدیم کمی تحقیق بد نیست . خوب ای سی سری ۲۵ که قبلا پایه خرچنگی و dip بودن الان شدن smd و از زیر پایه دارن با تبدیل خیلی راحت پروگرم میشن . نمونه خیلی ساده مبدل که تو بازار پره .

۲۰۲۲۰۳۰۵_۰۲۵۱۰۵.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Zirnevis

rezarmz

کاربر vip
کاربر
2008-02-20
8
0
سلام مودم من سریال نداره تو منوش که میرم .مودم رو همینجوری خریدم ...این فایل رو ریختم مک دستگاهم رو هم بهش دادم اما نه سریال اومد و نه مک تغییر کرد ...من چور میتونم سریال این دستگاه رو برگردونم
سلام
دوستان عزیز
فایل دامپ اورجینال مودم ایرانسل مدل TD-i40-A1 رو براتون در این پست قرار میدهم.

فایلی که دوست عزیزمان ahmad_janson در پست یاد شده قرار دادند فاقد منوهای کامل و بصورت Simple میباشد، اما این فایل بصورت Full Menu و فابریکی مودمهای LTE ایرانسل با منوی Customize شده ایرانسل میباشد.

این دامپ داری مک آدرس: b0-ea-bc-df-1e-5e میباشد که در هنگام پروگرام میتوانید آنرا با مک اصلی مودم خود جایگزین نمایید.

پیروز و سربلند باشید
پوریا تعبدی
کارشناس ارشد امنیت شبکه
مدرس و مشاور رسمی مایکروسافت ،میکروتیک و سیسکو و مدرس الکترونیک و سخت افزار

omid.el

کاربر vip
کاربر
2015-12-30
13
27
من این فایل رو زدم ، مودم بالا اومد فقط مشکلی که هست پسورد ورود به وای فای با اونی که روی مدم هست فرق کرده (بعلت فلش زدن) و نمیشه واردش شد. کلید ریسو هم عمل نکرد که اون زیاد مهم نیست . اگه پسورد وای فای رو بدید ممنون میشم
سلام
دوست عزیزم، چطوری مشکل رمز وای فای رو حل کردید؟ بنده هم چنین مشکلی دارم. بعد از پروگرام کردن، رمز وای فای تغییر کرده.

MORTZA & Z

کاربر
2023-12-25
4
0
تربت جام
سلام دوستان گرامی ؛ اگر از عزیزان فایل فلش مودم ایرانسل مدل fd_i40 g1 رو داره لطفا برام بفرسته
سپاسگزارم.

بالا