آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کار نکردن دهني در بیسیم آکیتا ! لطفا راهنمايي کنيد ؟

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
سلامتلفن بیسیم آکیتا بیسیمش دهنیش کارنمیکنه ولی آیفون داخلی که میزنی دهنی جواب میده لطفا راهنمایی بفرمائید:confused:
با سلام خدمت دوست عزیز در مورد این عیب مقداری دقیق تر توضیح دهید شما در موقع پچ کردن از هر دو طرف صدای گوشی ودهنی دارید؟ از لحاظ برد گوشی وشماره گیری مشکلی ندارید؟ ایا گوشی مادر مشکل دهنی ندارد؟ لطفا بیشتر توضیح دهید مدار بیسیم را از لحاظ قعطی ولحیم سردی بررسی ونتیجه را اعلام کنید

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
825
پاناسونیک کاشان
بیسیم با مادر کامل ارتباط میده شماره گیری میکنه بوق داره و زنگ هم میخوره ولی دهنی کار نمیکنه دستگاه مادر هم همه قسمتهاش درست کار میکنه ولی درحالت پیج کردن با دستگاه مادر دهنی بیسیم کار میکنه -فقط بیسیم باخط تلفن صدای رفت نداره :confused:

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
پاسخ : Re: کار نکردن دهني در بیسیم آکیتا ! لطفا راهنمايي کنيد ؟

با سلام.
دوست من ابتدا مدار را با تینر شست و شو بده بعد با تستر آزمایش کن ببین وقتی به مادر نزدیک یا دور میشی تغییرات و حس میکنی یعنی صدای دهنی تغییر میکنه یا صدای خش خش میاد.اینجور که شما میگید دهنی سالمه چون موقع اینتر کام کار میکنه ولی برای اطمینان بعد از سرویس دهنی رو با یک میکرفون جنس خوب ازین آلمانیا(فت دار)عوض کن.

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
پاسخ : Re: کار نکردن دهني در بیسیم آکیتا ! لطفا راهنمايي کنيد ؟

با سلام.
دوست من ابتدا مدار را با تینر شست و شو بده بعد با تستر آزمایش کن ببین وقتی به مادر نزدیک یا دور میشی تغییرات و حس میکنی یعنی صدای دهنی تغییر میکنه یا صدای خش خش میاد.اینجور که شما میگید دهنی سالمه چون موقع اینتر کام کار میکنه ولی برای اطمینان بعد از سرویس دهنی رو با یک میکرفون جنس خوب ازین آلمانیا(فت دار)عوض کن.

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام شما بهتر است ابتدا عیب را تفکیک وجدا سازی کنید برای این منظور نیاز به یک گوشی نمونه این مدل دارید که با کد دهی پایه یک گوشی دیگر به بیسیمی که صدای دهنی ندارد ابتدا از سلامت گوشی پایه وفرستنده ان مطمعن شوید چون من موارد زیادی داشتم که گوشی مادر باعث بروز این مشکلات میشد البته روشهای دیگری هم وجود دارد که ساده ترین روش تست پایه های ایسی3361 ومدار ان با گوشی کریستالی است شما بعد از تفکیک عیب نتیجه را اعلام کنید تا راهنمایی شوید

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
با سلام
همونجور که دوست عزیزمون گفت باید اینم اضافه کنم که خروجی صدا از پایه 9 این ای سی هست و با تنظیم مدار تانک پایه 8 تنظیم میشود.
یا علی.

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
825
پاناسونیک کاشان
دوستان عزیز مشکل حل شد یکعدد خازن 47 میکروفاراد/16ولت پایین همین آی سی 3361 در اثر فشار کابل فلت صفحه شماره گیر یکی از پایه هاش از داخل خازن بیرون اومده بود ودهنی بیسیم رو دچار مشکل کرده بود
از راهنمایی شما دوستان عزیز در رفع مشکل سپاسگزارم :eek:k:

بالا