آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

وسایل مورد نیاز تست و تنظیم تلفن بیسیم

ali_esf

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-03
295
3,283
دوست عزیز من از این وسایل دارم استفاده میکنم من واسه کریستال سی پی یو گفتم نه بخش رادیویی واسه اون هم مدار کریستال تستر معرفی کردم

ali_esf

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-03
295
3,283
خیر از رده خارج نشده اگه تشریف ببرید پاساژ امجد میتونید تو طبقه پایین تهیه کنید بعدشم من گفتم که مدلهای به روز بیشتری هم هستند اینو فقط واسه اطلاع دوستان گفتم راستی قیمتش هم 910 هزار تومانه البته قیمت همون به قول شما از رده خارجش

ali_esf

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-03
295
3,283
بله این دستگاه هم لازم هستش اگه کامل تایپیک رو از اول مطالعه میکردید میدیدید که توی نقشه ای که گذاشتم بهش اشاره شده

ali_esf

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-03
295
3,283
بچه ها من واقعا عذر میخوام ولی باید جواب میدادم این اقا فکر میکنه همه داران دروغ میگن و فقط خودشه که حرفه ای کار میکنه

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,100
74,090
48
ایران
سلام
این وسایل که داری میتونی حرفه ای کار کنی. وضمنا کسی حق نداره به شخصی توهین کنه حتی با گوشه کنایه.

Ertbat4231

کاربر
2012-03-31
6
10
خیر از رده خارج نشده اگه تشریف ببرید پاساژ امجد میتونید تو طبقه پایین تهیه کنید بعدشم من گفتم که مدلهای به روز بیشتری هم هستند اینو فقط واسه اطلاع دوستان گفتم راستی قیمتش هم 910 هزار تومانه البته قیمت همون به قول شما از رده خارجش
قیمت بالا ربطی به از رده خارج بودن ندارد
تعداد آی سی هایی که پشتبانی میکند بسیار پایین است

Ertbat4231

کاربر
2012-03-31
6
10
به هر حال فکر نکنم به کار بردن واژه ابله زیاد صحیح باشه ولی به نظر من اگرم میخواید به کار ببرید واسه کسی باید به کار ببرید که وسایل ارزون چینی میخره
ابله به شما نگفتم
به اشخاصی که برای تنظیم یک آی اف و سیم پیچ تلفن 20 تومانی ، هزینه 30 میلیونی کند و با این مردم و این طریقه پول دادن مردم، کار کند " ابله کسی که این هزینه را بکند" شاید بتواند 8 تومان آنهم شاید دستمزد بگیرد
در ثانی کسی که دستگاه چینی ارزان میخرد که ابله نیست بلکه بستگی به تمکن مالی اش خرید میکند
گلایه من از شما این بود که راهنمایی خواستید ، نه دستگاه هایی که از نظر قیمت ، بازده ای ندارد معرفی کنید
سعی کنید بسیار خاکی و خودمانی باشید تا بتوان با شما همکاری کرد
مرسی

آخرین ویرایش:

sd20

کاربر
2011-06-28
10
22
سلام این دستگاه تستر تلفن را از کجا و به چه قیمتی میتونم تهیه کنم وغیر از یک تستر معمولی چه امکاناتی اضافه تر داره ممنون میشم راهنمایی کنینTE]

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,034
اصفهان
سلام این دستگاه تستر تلفن را از کجا و به چه قیمتی میتونم تهیه کنم وغیر از یک تستر معمولی چه امکاناتی اضافه تر داره ممنون میشم راهنمایی کنینTE]
با عرض سلام

فکر نکنم در ایران بتوانید تهیه کنید
ولی با کمی ابتکار خودتان میتوانید با حداقل هزینه یک تستر که من نیز برای خوذم ساخته و امکانات زیادی دارد بسازید

بالا