آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل روشن نشدن لباسشویی پاکشوما مدل 8050

aryan3

کاربر
2009-08-05
28
35
دوستان واساتید بزرگوار با عرض سلام ...یکدستگاه لباسشویی 8050 پاکشوما برام اوردن که سه نظام پشت دیگ ان شکسته بود پس از اینکه سه نظام را تعویض کردم وماشین را تکمیل کردم خواستم ماشین را ازمایش کنم ولی متاسفانه پنل برقدار نشد و پشت هیچکدام از دکمه ها و چراغها برق نمیاد در صورتی قبلا هیچ مشکلی نداشت و سوکتها را هم چند با تست کردم ولی بی نتیجه بود .....لطفا راهنمایی بفرمایید ..

افشین سالاری

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-09-16
750
4,512
بندر عباس.
سلام دوست عزیز شما اول نگاه کنید که تغذیه 220ولت به ورودی بورد میاد یا نه..تا بعد بشه بهتر نتیجه گیری کرد با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aryan3

aryan3

کاربر
2009-08-05
28
35
افشین جان سلام وسپاس از لطف شما.... بله برق تا هر دوتا برد میاد ولی روی دکمه ها و دکمه استارت برق نمیاد

افشین سالاری

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-09-16
750
4,512
بندر عباس.
دوست عزیز سلام میتونی یک عکس از بوردها بزاری تا بهتر بشه عیب تشخیص داده بشه. راستی نگاه کن روی رله ها ولتاژ داری.دیب سویچ استارت هم چک کن ببین کار میکنه با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aryan3

majid..

کاربر
2013-04-05
237
321
سلام دوست عزیز موقعی که اوراق کردی وخواستی جمع بکنی احتملا یکی از فیشها رو جابجا زدی ورودی برق به بردو چک کن چون برد حالته ای هست که نمی تونی خروجی ترانسو چک کنی باید از پشت قسمت ترانسو بایه چاقو داغ بکنی و محل ترانسو به بوری وخرجی ترانس چک کنی ...خود کلیدها هم مشکل ساز میشند چک کن

aryan3

کاربر
2009-08-05
28
35
با سلام خدمت اساتید بزرگوار ... ایراد ار میکرو سوییچ المنت بود و مشکل حل شد.... ممنون از لطف شما:dosti::dosti::dosti::dosti::dosti:

بالا