آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در ترانس های ولتاژ

موزه

کاربر
2012-04-07
3
6
با سلام خدمت همکاران عزیز من تازه در این سایت عضو شدم من یه مایکرفر دارم (پاناسونیکnn-335)سینی گردون داخل کابین نمی چرخید اونو بازش کردم درست شد ولی موقع تست حواسم نبود سیم های مگنترون رو جا بزنم یکی از سیم ها به بدنه اتصال کرد وفیوز رو سوزوند الان خودم رشته به رشته از سیم به جای فیوز جلو رفتم به پنج رشته که رسیدم یهو دودی از ترانس های ولتاژ بیرون او بیرون اومد خواستم کسی هست بتونه بهم کمک کنه ممنون میشم اینم شماره همرامه/////////////

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,711
(تبرستان) آمل
به نام خدا
سلام دوست عزیز
اول اینکه شما شماره تلفن در پست دادید که خلاف مقررات سایت میباشد
لذا آیا شما تعمیرکارید
فکر نمیکنم باشید ؟یک آدم معمولی هم میداند وقتی فیوزی میسوزد در مسیر بعدی آن اتصالی وجود دارد پس شما چرا با اضافه کردن آمپر فیوز ها به ترانس فشار آوردید نتیجه کارتان چه شده است تشکر؟

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,711
(تبرستان) آمل
با سلام خدمت همکاران عزیز من تازه در این سایت عضو شدم من یه مایکرفر دارم (پاناسونیکnn-335)سینی گردون داخل کابین نمی چرخید اونو بازش کردم درست شد ولی موقع تست حواسم نبود سیم های مگنترون رو جا بزنم یکی از سیم ها به بدنه اتصال کرد وفیوز رو سوزوند الان خودم رشته به رشته از سیم به جای فیوز جلو رفتم به پنج رشته که رسیدم یهو دودی از ترانس های ولتاژ بیرون او بیرون اومد خواستم کسی هست بتونه بهم کمک کنه ممنون میشم اینم شماره همرامه/////////////

با سلام
دوست عزیز نتیجه کارتان را اعلام نکردید ولی احتمالا با توجه به اتصال سیم ها فقط دیود های متصل با این سیم خراب میشوند

بالا