آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

قفل نشدن درب های 405 با دزدگیر

jeri

کاربر
2007-11-12
25
45
درود
یه 405 مدل 2000 تازه خریدم .دردگیرش مشکل داشت که بازش کردم و خودم یکی بستم به جای اون .حالا یه مشکل دارم وقتی با ریموت ، دزدگیر رو فعال می کنم قفل درب ها یه بار باز و بسته میشه سریع و قفل نمی مونه
مشکلش چیه ؟ از سیمکشی که دزدگیر جدید با قدیمه فرق داره ؟
لطفا راهنمایی کنید

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
همکار گرامی شما میتوانید این مشکلات را در بخش مربوط به آموزش و نصب دزدگیر اتومبیل مطرح کنید اما مشکل شما که از مشکلات متداول پژو میباشد با بازدید وبررسی قفل درب و پمپ حل میشود یکی از درب ها سفت و مشکل دارد با سرویس قفل درب ها بر طرف میشود

BAGHERI*43

کاربر
2014-07-24
81
359
esfahan
درود
یه 405 مدل 2000 تازه خریدم .دردگیرش مشکل داشت که بازش کردم و خودم یکی بستم به جای اون .حالا یه مشکل دارم وقتی با ریموت ، دزدگیر رو فعال می کنم قفل درب ها یه بار باز و بسته میشه سریع و قفل نمی مونه
مشکلش چیه ؟ از سیمکشی که دزدگیر جدید با قدیمه فرق داره ؟
لطفا راهنمایی کنید
با درود خدمت اساتید محترم.دوست عزیز -برای تفکیک عیب ابتدا برق 12 ولت مستقیم به قفل ها بدهید و نتیجه کار را ببینید.در صورت صحیح عمل کردن اشکال میتواند یا از سیم سفید رنگ دزذ گیر باشد که درست وصل نشده یا در نهایت برد دزد گیر اشکال دارد-که میتوان با یک دزذ مشابه دیگر تست شود./

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
همکار گرامی وقتی فرمان قفل را به دزدگیر میده عمل میکنه ودوباره برگشت میکند نمتواند از دزدگیر باشه بنابر این باید یکی از درب ها مشکل داشته باشد یکی از پمپ ها ویا قفل گیر هست یک ایراد اپیدمی پژو هست بررسی واعلام نتیجه کنید

Nima.nn

کاربر
2012-03-17
31
75
دوست عزیز همینطور که اقای خلیلی هم عنوان کردن مشکل فقط یکی از پمپ ها یا قفل های درب های جلو هست و دزد گیر مشکلی ندارد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili
بالا