آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

عدم نمایش تصویر مادربرد Asus H110M-K

mr-ha

کاربر
2014-06-17
258
80
سلام به همگی
دوتا مادربرد Asus H110M-K دارم که هیچکدوم تو خروجی تصویر نمیده،بایوس چندبار زدم و کلیرcmos هم زدم بازم تصویر نمیده،رم برمیدارم متوجه متوجه میشه و چندتا بوق میزنه و سی پی یو هم یکم گرم میشه ولی داغ نمیشه،کارت گرافیک هم گذاشتم ولی بازم تصویر نمیده
کسی میتونه راهنمایی کنه!!؟

zentex486

کاربر vip
vip
کاربر
2014-10-07
58
110
38
ارومیه
وقت تون بخیر باشه، در این مدل سی پی یو قابل تعویض است یا خیر؟ کاملا مطمئن نیستم اما احتمال داره ایراد ذاتاً از پردازنده باشه

mr-ha

کاربر
2014-06-17
258
80
وقت تون بخیر باشه، در این مدل سی پی یو قابل تعویض است یا خیر؟ کاملا مطمئن نیستم اما احتمال داره ایراد ذاتاً از پردازنده باشه
وقت شما هم بخیر
ممنون بابت پاسخگویی
بله قابل تعویض هست با سه تا سی پی یو متفاومت تست کردم

zentex486

کاربر vip
vip
کاربر
2014-10-07
58
110
38
ارومیه
خواهش میکنم، قسمت پردازش گرافیک و خروجی تصویر مرتبط با چیپ شمالی است، بنده یکبار در مادربرد بایواستار مشکل مشابه این رو با تعویض سی پی یو حل کردم در آن مورد هم پردازنده داغ نمیشد اما ایراد داشت، اما در مورد این مادربردها ممکنه مشکل از یکی از تغذیه های DC به DC یا چیپ شمالی باشه، فقط من چون تخصص ویژه ای در مورد مادربرد ندارم از اظهار نظر بیشتر خودداری میکنم امیدوارم مشکلتون حل بشه

mr-ha

کاربر
2014-06-17
258
80
خواهش میکنم، قسمت پردازش گرافیک و خروجی تصویر مرتبط با چیپ شمالی است، بنده یکبار در مادربرد بایواستار مشکل مشابه این رو با تعویض سی پی یو حل کردم در آن مورد هم پردازنده داغ نمیشد اما ایراد داشت، اما در مورد این مادربردها ممکنه مشکل از یکی از تغذیه های DC به DC یا چیپ شمالی باشه، فقط من چون تخصص ویژه ای در مورد مادربرد ندارم از اظهار نظر بیشتر خودداری میکنم امیدوارم مشکلتون حل بشه
ممنون
من هنوز نتونستم ولتاژ بگیرم،ولی اینو هم چک میکنم

بالا