آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال در مورد استفاده دستگاه dvr در خودرو

sina-sarhadi

کاربر
2012-02-03
14
6
درورد بر همگی دوستان و استادان عزیز.

میخوام بدونم میشه از DVR AHD ای در منزل نصب میکنند و دوربین های AHD مخصوص دنده عقب خودرو رو به این DVR ها متصل کرد؟
از اونجایی که یه دستگاه DVR دارم که 4 کاناله و میخوام ارتقا بدم به بالا تر و این بلاء استفاده میمونه رو دست گفتم یه حرکتی بزنم ولی سوال اصلی اینه آیا دوربینن های دنده عقبی که تو بزار هست مثلا تا 2 مگاپیکسل روی 2DVR مگاپیکسل باید جواب بده درسته؟ وگرنه چه مشکلی این بین هست؟
خودم میدونم که هارد نمیشه استفاده کرد در خودرو و ممکنه آسیب ببینه(بخاطر لرزش ها) میخوام بجاش SSD 2.5 استفاده کنم به نظرتون شناسایی میکنه؟
مشکل بعد ولتاژ برق ورودی هست که باید از مبدل dc به dc استفاده کنم تا ولتاژ 14.5 رو فیکس 12 کنم.

کلا چند مدل دوربیت دنده عقب تو بازار هست که به شرح زیره
AHD
TVL
CVBS
که معمولا دستگاه های جدید همشون رو ساپورت میکنه ولی من تا حالا تست نکردم بخاطر همین این تاپیک رو زدم تا مطمئن بشم.
دوربین های دنده عقب قیمت بالایی ندارن به علاوه اینکه سایز خیلی کوچیکی دارن و کیفیت تصویرشونم قابل قبوله نیاز به مبدل برق هم ندارن بخاطر همین این ایده به ذهنم رسید.

sina-sarhadi

کاربر
2012-02-03
14
6
سوال اصلی اینه دوستان آیا dvr میتونه دوربین دنده عقب ماشین رو پشتیبانی کنه و بهش وصل کرد برای ضبط کردن؟
یعنی کسی تاحال تست کرده؟ چون خودم نمیخواستم هزینه کنم بعد ببینم کار نمیکنه.

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
درود بستگی به دستگاه هم دارد 2 مگ است ؟یا یک مگ یا انالوگ است .
بعضی از دستگاه های دو مگ 5 در یک است همه ان 3 سیستم بالا را ساپورت میکند .باید تست کنید

sina-sarhadi

کاربر
2012-02-03
14
6
سلام ممنون از پاسخگویی شما. دستگاه که دو مگ هست.امیدوارم جواب بده. احتمال داره یدونه تستی بخرم بعدا سر فرصت تست کنم.

بالا