آی پی امداد
abtahi

ریستارت شدن پاور گرین 580وات

asia23

کاربر
2010-11-15
7
0
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز. عزیزان یه پاور گرین 580 وات مدل GP580B با ایراد روشن نشدن اومد ماسفت20n60 و چندتایی ترانزیستور اس ام دی و زنر سوخته بود تو اولیه مدار که عوض شد راه افتاد و الان به راحتی استارت میخوره و تمامی ولتاژ ها رو هم داره و حتی با لامپ رشته ای وات بالا هم جریان کشی کردم خروجی رو پاور اصلاً قطع نشد فقط وقتی که 4پین بالای CPU رو که وص میکنم هی ریستارت میشه پاور. ولی 24 پین اصلی که وصله همینطور روشن میمونه بعد یه پاور دیگه رو که انداختن روی مادربرد ویندوز بالا میاد. ممنون میشم بفرمایید راهنمایی کنید ایراد پاور از کجاش میتونه باشه

jm_kit

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-07-09
59
160
شـــــــــیـراز
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز. عزیزان یه پاور گرین 580 وات مدل GP580B با ایراد روشن نشدن اومد ماسفت20n60 و چندتایی ترانزیستور اس ام دی و زنر سوخته بود تو اولیه مدار که عوض شد راه افتاد و الان به راحتی استارت میخوره و تمامی ولتاژ ها رو هم داره و حتی با لامپ رشته ای وات بالا هم جریان کشی کردم خروجی رو پاور اصلاً قطع نشد فقط وقتی که 4پین بالای CPU رو که وص میکنم هی ریستارت میشه پاور. ولی 24 پین اصلی که وصله همینطور روشن میمونه بعد یه پاور دیگه رو که انداختن روی مادربرد ویندوز بالا میاد. ممنون میشم بفرمایید راهنمایی کنید ایراد پاور از کجاش میتونه باشه
سلام مهندس، اگه یک عکس از برد پاور بذارید بهتره. ضمناً خازن‌های 10U/50V رو در مدار استندبای تعویض کنید

asia23

کاربر
2010-11-15
7
0
IMG_۲۰۲۴۰۹۱۶_۰۹۰۶۲۷.jpg

asia23

کاربر
2010-11-15
7
0
ممنون از راهنماییتون. والا همه چیز اوکی هست اومدم با لامپ رشته‌ای 12ولت از تک تک خروجی ها آمپرکشی کردم همگی جریان دهی دارن فقط 12- رو که جریان میکشم پاور خاموش میکنه از یه پاور دیگه 12- رو آمپر کشیدم دیدم اون پاور خاموش نشد. بنظرتون میتونه ایراد از رگولاتور 12- باشه که جریان دهی زیر بار نداره؟؟ تمامی خازن هایی که عنوان شده تعویض شدن قبلاً

بالا