آی پی امداد
abtahi

روشن نشدن کامپیوتر بعد از خاموش کردن

alirezashabani

کاربر vip
vip
کاربر
2023-11-19
93
57
تهران
سلام دوستان یه کیس اومده که پاورش ترکیده بود تعویض کردم ، تمیز کردم خمیرهاشم نو کردم ، کامپیوتر روشن میکنی راحت بالا میاد اما وقتی خاموش میکنی میخوای درجا روشن کنی بالا نمیاد ، باید چند دقیقه صبر کنی دکمه پاور رو روشن خاموش کنی تا دوباره بالا بیاد ، مشکل از چیه ؟

yousef55

کاربر vip
کاربر
2009-07-17
125
278
سلام دوستان یه کیس اومده که پاورش ترکیده بود تعویض کردم ، تمیز کردم خمیرهاشم نو کردم ، کامپیوتر روشن میکنی راحت بالا میاد اما وقتی خاموش میکنی میخوای درجا روشن کنی بالا نمیاد ، باید چند دقیقه صبر کنی دکمه پاور رو روشن خاموش کنی تا دوباره بالا بیاد ، مشکل از چیه ؟
مشکل از پاور هست ، ممکنه با تعویض خازن ها برطرف بشه
احتمال کمتر مادربرد

دوستعلی

کاربر vip
vip
کاربر
2016-01-29
226
443
لرستان
مشکل از پاور هست ، ممکنه با تعویض خازن ها برطرف بشه
احتمال کمتر مادربرد
سلام مهندس با تستر ولتاژ هارا چک کن اگر پاور خراب باشه مشخص است
۱۴۰۳٫۰۴۰۱۷

پیوست‌ها

• 131.7 کیلوبایت بازدیدها: 11

Amin.no

کاربر
2016-03-29
296
366
گیلان
سلام پاور رو بصورت دستی با جامپ کردن سبز به گراند روشن کنید ولتاژ هارو بگیرید نباید بالا یا پایین تر باشه. ولتاژ 12 و 5 زیر بار ببرید و چند دقیقه کار کنه سپس خاموش کنید و ولتاژ سبز رو بگیرید باید ولتاژ ۵ ولت داشته باشه
اگر نداشت بخش استندبای ایراد داره.

Amin.no

کاربر
2016-03-29
296
366
گیلان
پاور نو نصب کردید؟
پاور قبلی چه اتفاقی افتاده بود و کدوم بخش ایراد داشت ؟

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,372
7,809
دوست عزیز مدل مادربورد رو ننوشتید
ولتاژ های ای سی io چک شود
اگه پاور تعویض کردید ولتاژ باطری سیموس رو چک و یا تعویض کنید مادربورد رو کلیر سیموس کنید و بایاس آپدیت شود

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,185
3,207
32
اول پاور رو باز کن و بررسی کن وضعیت خازن ها و بادکردگی شون رو اگه موردی نبود باید پاور رو دستی سوئیچ کنی ولتاژگیری کنی اگه ولتاژ سیم خاکستری 5 ولت بود حالا برو سراغ مادربرد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hanirayan
بالا