آی پی امداد
abtahi

رفع ارور u8 کولرگازی اینورتر گری

اراد 1234876

کاربر vip
کاربر
2016-10-03
19
13
با سلام خدمت اساتید محترم
کولرگازی گری ۱۲۰۰۰ اینورتر برام اوردن که بخش تغذیه برد داخلی سوخته بود و مجبور شدم براش با تغذیه جدا ولتاژهای دوازده و پنج رو بسازم ولی الان ارور u8 به محض روشن شدن پنل میدن و هر کلیدی رو از روی کنترل بزنم همین ارور هست و فقط صدای بوق میاد. حتی ارتباط دو یونیت چه وصل چه قطع باشه همین ارور هست. صدای تیک رله پاور هم نمیاد. میشه ایپرام پرونده باشه؟
چند مرتبه خاموش کردم و کلید روی پنل رو نگه داشتم بعد به برق زدم یکبار ارور lp و یکبار عدد 04 اومد که سریع دومرتبه به همون u8 تبدیل شد.
دوستان و اساتید لطفا راهنمایی میفرمایین.
ممنون میشم

mbub90

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
م
با سلام خدمت اساتید محترم
کولرگازی گری ۱۲۰۰۰ اینورتر برام اوردن که بخش تغذیه برد داخلی سوخته بود و مجبور شدم براش با تغذیه جدا ولتاژهای دوازده و پنج رو بسازم ولی الان ارور u8 به محض روشن شدن پنل میدن و هر کلیدی رو از روی کنترل بزنم همین ارور هست و فقط صدای بوق میاد. حتی ارتباط دو یونیت چه وصل چه قطع باشه همین ارور هست. صدای تیک رله پاور هم نمیاد. میشه ایپرام پرونده باشه؟
چند مرتبه خاموش کردم و کلید روی پنل رو نگه داشتم بعد به برق زدم یکبار ارور lp و یکبار عدد 04 اومد که سریع دومرتبه به همون u8 تبدیل شد.
دوستان و اساتید لطفا راهنمایی میفرمایین.
ممنون میشم
منم دقیقا مثل شما الان چنین مشکلی دارم راهنمایی کنید

mbub90

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
با سلام مجدد
مشکل من حل شد
من ابتدا قبل از اینکه قطعات اضافی رو بیرون بیارم برا نصب برد اکسترنال ، فقط چوک را از مدار خارج کردم و با تغذیه خارجی تست گرفتم خوب بود
بعدش تصمیم گرفتم که لوازم اضافی متعلق به تغذیه خودش را بیرون بیارم و بجاش یک تغذیه اکسترنال نصب کردم ولی بعد تست ارور u8 اومد
هرکاری کردم درست نشد تا اینکه اپتوکوپلری که به قبل پل دیود وصله و محافظت از مدار انجام میده را مجدد وصل کردم بازم درست نشد سپس سلف ورودی را هم متصل کردم اوکی شد ، میتونی از برد محافظ کماکان با نصب سلف و اپتوکوپلر استفاده کنی

پیوست‌ها

• 533 کیلوبایت بازدیدها: 5
  • 518.7 کیلوبایت بازدیدها: 6
بالا