آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی جهت تعمیر بردیخچال هیمالیا

اسدترابی

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-04-21
253
1,227
تربت حیدریه
سلام وعرض ادب خدمت دوستان عزیز یک بردیخچال هیمالیا که خازنهای خروجی ان خراب بود تعویض شدبرد راه افتاده ولی گاهی وقتها به گفته صاحبش خاموش میشه یا چنددفعه پشت سرهم خاموش روشن میشه روزی یکی دومرتبه پیش میاد جهت تعمیر برد ازدوستان راهنمایی میخواستم

پیوست‌ها

• 618.4 کیلوبایت بازدیدها: 25
  • 438.5 کیلوبایت بازدیدها: 25

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
731
1,427
استان گلستان
سلام وعرض ادب خدمت دوستان عزیز یک بردیخچال هیمالیا که خازنهای خروجی ان خراب بود تعویض شدبرد راه افتاده ولی گاهی وقتها به گفته صاحبش خاموش میشه یا چنددفعه پشت سرهم خاموش روشن میشه روزی یکی دومرتبه پیش میاد جهت تعمیر برد ازدوستان راهنمایی میخواستم
درود، خازن الکترولیت کوچک کنار آیسی سویچینگ رو آزمایش کنید ، معمولا زمانی که دچار افت ظرفیت بشه چنین اتفاقی میوفته.

اسدترابی

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2012-04-21
253
1,227
تربت حیدریه
وقت بخیر ممنون از راهنمایی ارزندتان حتما ازمایش میکنم بعد هم ایا امکان خراب شدن ایسی تغذیه هست؟

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
731
1,427
استان گلستان
وقت بخیر ممنون از راهنمایی ارزندتان حتما ازمایش میکنم بعد هم ایا امکان خراب شدن ایسی تغذیه هست؟
بله در موارد بسیار کمی در حد انگشت شمار تجربه کردم که نیمسوز شدن آیسی سویچینگ هم باعث مشکلاتی مثل قطع و وصل مکرر و افت ولتاژ تحت بار میشه.

A_zarei763

کاربر vip
vip
کاربر
2019-05-02
23
13
44
خمین
آی سی تغذیه و خازن کنار آی سی تعویض شود از نیمه هادی اورجینال استفاده کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پاپ
بالا