آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

در خواست راهنمائی جهت خریدکلید سشوار براون BRAUN

chonglong

VIP+ افتخاری
کاربر
2014-03-03
435
544
کرمانشاه
سلام خدمت همکاران محترم ... سشوار براون رو تعمیر کردم فقط در حین بازکردن متاسفانه اهرم کلیدش شکست... مدل خاصی هم هست ... چطور میتونم این اهرم کلید رو درست کنم ؟ یکبار با چسب محکمش کردم اما دوباره بعد مدتی خراب شده و دراومده... مدلش بدقلقه و طوریه به این راحتی نمیشه تعمیرش کرد چون در حین حرکت حالت کشویی میره زیر بدنه ... نمیدونم این اهرم کلید رو میتونم از جایی تهیه کنم یا نه

پیوست‌ها

• 543.7 کیلوبایت بازدیدها: 13
  • 278.4 کیلوبایت بازدیدها: 12
  • 509.7 کیلوبایت بازدیدها: 13
  • 886 کیلوبایت بازدیدها: 15

Omidi2722

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
سلام خدمت همکاران محترم ... سشوار براون رو تعمیر کردم فقط در حین بازکردن متاسفانه اهرم کلیدش شکست... مدل خاصی هم هست ... چطور میتونم این اهرم کلید رو درست کنم ؟ یکبار با چسب محکمش کردم اما دوباره بعد مدتی خراب شده و دراومده... مدلش بدقلقه و طوریه به این راحتی نمیشه تعمیرش کرد چون در حین حرکت حالت کشویی میره زیر بدنه ... نمیدونم این اهرم کلید رو میتونم از جایی تهیه کنم یا نه
اول اینکه چسبی که استفاده‌ کردی چی بوده؟ برای چنین جایی حتما از چسب ۱۲۳ میتراپل استفاده کن، قبل از اونم زیرکار رو با یه تیغ کاملا تمیز کن و زیرش رو خراشیده کن، بعدم با تینر کم شستشو بده، بعد یه قطره کوچیک از چسب بزن که فقط فیکس بشه و بعد شروع کن به جوشکاری پلاستیک، قطعه های کوچیک از یه تیکه سیم مفتولی رو بردار به حالت اِل دربیار و با کمک هویه داخل گوشت اون قسمت فرو کن، بعدش دو تا دورشو چسب میتراپل بریز، اگه درست انجام بدی از اولشم محکم تر میشه

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
وقت بخیر
چسب دوقلوهل و یا چسب دوقلو اپوکسی که هر دو تغریبا کیفیت مشابهی دارن جزو ملزومات هر تعمیرگاهی در هر رسته تعمیراتی میباشند
چسب های قطره ای البته جسب قطره ای اصلی باشه از این مدل ساندیسی ها برای هر کارگاه و تعمیرگاهی اوجب الواجبات هست. مدل چسب فوری که یه همراه اسپری میباشند دوزار هم ارزش ندارن حتی بهترین مارک هم که باشه باز هم بدرد نمیخوره
البته گاهی خیلی به ندرت در برخی جاها کاربرد داره

در هر صورت شما توسط هل یا اپوکسی براحتی میتونید بخش شکسته شده را ترمیم کنید
طوری که از اولش هم قویتر و بهتر باشد
به شرطی که مقداری وقت و حوصله بزارید و به کار دل بدید مقدار ناچیزی هم سلیقه چاشنی کار کنید مشکل برطرف خواهد شد

بالا