آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست کمک برای کار کردن با پروگرامر ch341

فونیکس

کاربر
2023-11-03
52
41
خوزستان
ساموئل جان عکسها رو هم میفرستم که هر دو مادربورد رو کامل ببینی در ضمن تونستم یک عکس هم قبل از شکستن خازن EC9800 و کناریش پیدا کنم یک مقدار باید زوم کنی رنگ دو خارن کنار هم رو میتونی ببینی و دوتا فایل PDF پیدا کردم که جدول خازن SMD رو توضیح داده جالبه جلوی خازنهای SMD معمولی مقدار ولتاژ هیچی ننوشته فقط ولتاژ برای تانتالیوم وآلومینیم از این نوع SMD ها نوشته دیدنش ضرر نداره با تشکر
6.JPG
20210816_162600.jpg
Sony SVE1712 Wistron Z70CR 48.4MR05.021 MBX-267 DIS.jpg

پیوست‌ها

• 779.6 کیلوبایت بازدیدها: 7
  • 4.2 مگابایت بازدیدها: 8

فونیکس

کاربر
2023-11-03
52
41
خوزستان
سلام. اولا اگر تعمیرکار نیستی (که مولتی متر نداری و گراند را هم تشخیص نمیدی) جسارتاً چرا مادربورد را باز کردی؟

دوماً در خصوص اون خازن‌های برد مشابه خیالت راحت باشه. جایگزین کن و یا دنبال رفع عیب اصلی باش یا بورد را بده تعمیرکار.

حذف یکی از این خازن‌ها باتوجه به موقعیت قرارگیری اون‌ها نباید زیاد مهم باشه. ولی حالا که میگی برد مشابه داری راحت جایگزین کن
با تشکر فراوان از شما دوست گرامی و انسانیت وصف ناپذیر شما خدا خیرت بده خیالم رو راحت کردی ...

danavaninfo

کاربر
2023-11-02
49
41
ایران
سلام با شماره بنده تماس بگیرید تا کمکتون کنم 09138231927
درود بر شما. اگر امکان داشت لطفا راهنمایی میفرمایید. از یکی از دوستان محترم این سایت ، برای پروگرام avr و بایوس های لپ تاپ و ریسیور درخواست معرفی پروگرامر کردم‌ . ایشون ch341 رو پیشنهاد دادند. تهیه کردم‌.بعد از بررسی متوجه شدم که این ماژول توانایی پروگرام avr ها رو نداره. آیا اطلاعاتِ اشتباهی کسب کردم.آیا فقط ایسی های سری ۲۴ و ۲۵ رو ساپورت میکنه؟ سپاس .

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
سلام برادر عزیزم ساموئل رحمت به پدر و مادرت و شیر حلالی که خوردی از توجه و انسانیت شما ، انشاالله هر چه از خداوند بزرگ در دل خود طلب دارید به شما هدیه بدهد
ساموئل جان یک سوال مهم دارم خازن سنج رو باید از تهران سفارش بدم تا بیاتش دستم خیلی طول میکشه مشتری یک ماهه منتظر هستش دیروز یکی از دوستان قدیمی من رو اینقدر آشفته دید توی انبارش گشت یک بورد
مشابه همین دقیقا همین mbx-267 به من داد البته اوراقی بوده ولی اون خازن سرامیکی کنار EC9800 یعنی
EC9707 سالم سالم هستش میتونم اون رو از برد مشابه دمونتاژ کنم و روی اون اصلی نصب کنم میگم خازن سنج ندارم میشه ؟ شرکت سونی دو تا برد با شماره یکسان رو یعنی میشه ظرفیت خازنهاش دقیقا توی همون لوکیشن و نقطه روی برد فرق بکنن؟ با همون شماره قطعه؟ ممنونم منتظر جواب هستم
سلام
ممنون از لطفی که داری
اما حالا که موفق شدی برد اوراق مشابهش رو گیر بیاری خازنی که کم داری رو از روش بردار یا به قول خودت با دمونتاژ کردن بردار بذار رو برد اصلی خودت حداقل مشکلت در مورد این خازن اس ام دی که واست دردسر شده بود خیالت راحت میشه.نه فرق نداره همون رو بردار بذار رو این برد اصلی خودت
ضمنا واست آرزوی موفقیت میکنم موفق باشی

آخرین ویرایش:
بالا