آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خرید تلویزیون LG یا Samsung

Amin.no

کاربر vip
vip
کاربر
2016-03-29
243
289
گیلان
با سلام خدمت دوستان عزیز ؛
با توجه به عدم مونتاژ تلویزیون های محبوب بازار ایران یعنی الجی و سامسونگ مجبور به تهیه این تلویزیون ها بدون گارانتی و با مونتاژ سایر کشور ها هستیم با اینحال قصد خرید یک تلویزیون مناسب با کیفیت خوب و سایز صفحه 55 اینچ تا بودجه ۳۰ میلیون رو دارم و قصد کنسول بازی ندارم منتهی اگر تا این بودجه حداقل قابلیت های ساپورت کنسول بازی رو داشته باشه چه بهتر.

ابتدا مدل Samsung Bu8000 با صفحه کریستال رو مد نظر داشتم منتهی تردید کردم در مورد خرابی های پنل های جدید سامسونگ
آخرین انتخاب LG Nano86 بوده که از رفرش ریت 120 هرتزی پشتیانی می کند این رفرش ریت روی نمایش فیلم تاثیر گذار هست یا فقط برای صحنه های سریع بازی استفاده میشه؟
صلاح دونستم قبلش مشورتی داشته باشم لذا از دوستانی که این تاپیک رو مشاهده میکنند ممنون میشم که مدل های پشنهادی خودشون رو بگن اگر هم خودشون دارن و استفاده میکنند مزایا و معایب رو بگن

Mohsenbehrad

کاربر vip
vip
کاربر
2019-11-02
756
827
خوزستان
باسلام وارادت خدمت اساتیدعزیزبنده هم قصدخریددارم ولی چندتاتعمیرکارکه رفتم پرسیدم همه ال جی روپیشنهاددادن وفروشنده سامسونگ رو ،ممنون هستم که راهنمایی بفرمایید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amin.no

saeednia

کاربر vip
vip
کاربر
2008-12-28
349
383
سلام من هم سری جدید های ال‌جی را پیشنهاد می کنم فروشنده فقط میخواد بفروشه من به عنوان تعمیرکار بیشتر سری جدید های ال‌جی را پشنهاد می کنم مثل nano86

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,881
10,575
سلام
سامسونگ های جدید خرابیشون زیاده اصلا نخرید .زیاد دیده ام که یا پنل یا مین یا هر دو باهم بعد سه ماه کار مرخص شده .بک لایتشون هم که زیر یکسال خرابه و دیفیوزر هم که بری دست بزنی شکسته

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,332
2,984
ال ای دی های منتاژ مصر اصلا بدرد نخور هستند مهم هم نیست برندش چیه چون همشون از یه جا میاد پنل ها کیفیت پایین هستش معروف به بانه ایی هستند متاسفانه بازار بانه هم پر شده به نام اصل به مردم می فروشند راهکارش یه مشتری داشتم از طریق دبی از نمایندگی ال ای دی وارد کرده با کیفیت وقتی تصویر کالای اورجینال رو با این فیک ها مقایسه بکنید متوجه می شویم چه کلاه گشادی سر مردم می گذارند

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,742
درود بر شما////با اجازه اساتید گرامی من هم یه چیزی خدمتتون عرض کنم ...کلا تلویزیون های بازاراز اسنوا اشغال بگیر تا سونی مارک معروف و شارپ دیگه تلویزیون های مرغوب قدیم نیستن و همه تقریبا از چند تا شرکت چنی تامین پنل میشوند و دیگه خبری از پنل های باکیفیت شارپ سامسونگ و یا ال جی نیست معمولا سایز های بزرگ یا از پنل boeو یا ایلینوکس استفاده شده و همه برند ها از این دو شرکت تقریبا پنل تهیه میکنن ...حالا باز هم مارکهایی مثل سونی و شارپ لا اقل فقط پنل را از شرکتهای دیگه تهیه میکنن ولی برخی مارکها که زمانی غول تلویزیون سازی بودن مثل پاناسونیک ..توشیبا ...الان دیگه هیچ اصالتی ندارن و چه بردها و چه پنل ودر اصل همه چیزشون مثل یک تلویزیون چنی درجه 3 هستش من خودم الان یک تلویزیون پاناسونیک و یک تلویزیون مجیک داخل مغازه دارم بجر کنترل و مارک جلو تلویزیون هیچ فرق دیگه ای در قطعات و پنل ندارن و تمام قطعات با هم یکی هستش حتی پارت نامبر بردها و پنل هم یکی هستش
با این حال تلویزیون های ال جی و گاها سامسونگ و شارپ هنوز نیمچه اصالتی دارن ولی اون هم زیاد نمیشه تکیه کرد چون پول مارک را می دهید ولی در اصل همون ها هم خرابی برد زیاد دارن بخصوص سری نانو ال جی خرابی برد خیلی زیاده و بردهاشون هم به شدت نایاب هستش ......در کل اگر شما دنبال یک تلویزیون با قیمت معقول و کیفیت تصویر بالا هستید مارک دنای مدل 55اینچ از پنل ال جی ipsاستفاده شده و کیفیت تصویر مطلوبی داره و یارک آیوا سری QLEDهم کیفیت تصویر فوق العاده داره قیمتشون هم معقول هستش خرابی برد و پنل هم ندارن

Amin.no

کاربر vip
vip
کاربر
2016-03-29
243
289
گیلان
باسلام وارادت خدمت اساتیدعزیزبنده هم قصدخریددارم ولی چندتاتعمیرکارکه رفتم پرسیدم همه ال جی روپیشنهاددادن وفروشنده سامسونگ رو ،ممنون هستم که راهنمایی بفرمایید
درود
اتفاقا من هم از چند همکار تعمییرکار پرسیدم گویا خرابی پنل های جدید سامسونگ بیشتر شده نمیدونم کدوم سری اما بیشتر خرابی های پنل که داشتن از سامسونگ بوده.

Amin.no

کاربر vip
vip
کاربر
2016-03-29
243
289
گیلان
درود بر شما////با اجازه اساتید گرامی من هم یه چیزی خدمتتون عرض کنم ...کلا تلویزیون های بازاراز اسنوا اشغال بگیر تا سونی مارک معروف و شارپ دیگه تلویزیون های مرغوب قدیم نیستن و همه تقریبا از چند تا شرکت چنی تامین پنل میشوند و دیگه خبری از پنل های باکیفیت شارپ سامسونگ و یا ال جی نیست معمولا سایز های بزرگ یا از پنل boeو یا ایلینوکس استفاده شده و همه برند ها از این دو شرکت تقریبا پنل تهیه میکنن ...حالا باز هم مارکهایی مثل سونی و شارپ لا اقل فقط پنل را از شرکتهای دیگه تهیه میکنن ولی برخی مارکها که زمانی غول تلویزیون سازی بودن مثل پاناسونیک ..توشیبا ...الان دیگه هیچ اصالتی ندارن و چه بردها و چه پنل ودر اصل همه چیزشون مثل یک تلویزیون چنی درجه 3 هستش من خودم الان یک تلویزیون پاناسونیک و یک تلویزیون مجیک داخل مغازه دارم بجر کنترل و مارک جلو تلویزیون هیچ فرق دیگه ای در قطعات و پنل ندارن و تمام قطعات با هم یکی هستش حتی پارت نامبر بردها و پنل هم یکی هستش
با این حال تلویزیون های ال جی و گاها سامسونگ و شارپ هنوز نیمچه اصالتی دارن ولی اون هم زیاد نمیشه تکیه کرد چون پول مارک را می دهید ولی در اصل همون ها هم خرابی برد زیاد دارن بخصوص سری نانو ال جی خرابی برد خیلی زیاده و بردهاشون هم به شدت نایاب هستش ......در کل اگر شما دنبال یک تلویزیون با قیمت معقول و کیفیت تصویر بالا هستید مارک دنای مدل 55اینچ از پنل ال جی ipsاستفاده شده و کیفیت تصویر مطلوبی داره و یارک آیوا سری QLEDهم کیفیت تصویر فوق العاده داره قیمتشون هم معقول هستش خرابی برد و پنل هم ندارن
تلویزیون های داخلی یک مبنای مشخص در ساخت و مونتاژ ندارن برد ها متفرقه پنل ها متفرقه اما الجی و سامسونگ و سونی اینطور نیست برد هاشون پیدا میشه بعضی مدل های داخلی واقعا بی کیفیت هستن برد های درجه سه و چهار که بعد اتمام گارانتی فکر نمیکنم اصلا برد و قطعاتش هم پیدا بشه
تلویزیون سام سری ۷ خرابی های زیادی دارن هرچند شرکت با تلویزیون نو تعویض میکنه اما باز همونه
گرفتار شدیم الجی و سامسونگ رو منع کردن که داخلی پیشرفت کنه اما داخلی هر آشغالی رو داره تولید میکنه 🤦

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sonysony

Amin.no

کاربر vip
vip
کاربر
2016-03-29
243
289
گیلان
سلام ؛
برند سونی که همه قبول داریم و به کیفیت بالا و عمر مفید بالا میشناسیم
درسته که خیلی سال هست مونتاژ ژاپن کمیابه و مونتاژ مالزی و ویتنام در بازار موجود هست.
حالا از دوستانی که مدل های جدید سونی رو دارن و مونتاژ مالزی و ویتنام هست درخواست میشه که نظرشون رو بگن تا همه استفاده کنیم

بالا