آی پی امداد
abtahi

درخواست: تعویض فيلــــتر اب ساید ال جی مدل LG GR-S927WF

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
275
173
با سلام دوستان وقتی درب ساید رو باز میکنم جراغ CHENG FILTER روشن میشه کسی نحوه تعویض ***** رو میدونه کمک کنه انجام بدم بعد خود ***** رو از کجا باید گر فت . با تشکر

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
پاسخ : تعویض ***** اب ساید ال جی مدل GR-S927WF

***** دو نوعه-بیرونی وداخلی که در ال جی اکثرا خارجیه وشبیه یه کپسول 30 سانتی سفید است،از دو طرف دو عدد فیتینگ دارد که اگر سر آن را به داخل فشار دهید تیغ هایش آزاد شده وشلنگ رها میشود(میتوان شلنگ را از ته برید واز یک سانت باقی مانده در داخل فیتینگ صرفنظرکرد)،***** جدید را با توجه به فلش ورود وخروج آب نصب میکنیم بهتر است قبل نصب شلنگ خروجی ،جریان آب را باز کرده تا 3لیتر آب از ***** خارج شود(این آب موقتا رنگدار وطعم دار است وطبیعی است)
دکمه روی پنل است که نوشته ای مثل 3SEC دارد وبا نگه داشتن به مدت 3ثانیه، زمان سنج دستگاه ریست شده و6 ماه سبز است-گاهی نگه داشتن دو دکمه باهم نیاز است که با خطی به هم وصل شده وشکل یک انگشت اشاره دارد

آخرین ویرایش:

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
275
173

***** دو نوعه-بیرونی وداخلی که در ال جی اکثرا خارجیه وشبیه یه کپسول 30 سانتی سفید است،از دو طرف دو عدد فیتینگ دارد که اگر سر آن را به داخل فشار دهید تیغ هایش آزاد شده وشلنگ رها میشود(میتوان شلنگ را از ته برید واز یک سانت باقی مانده در داخل فیتینگ صرفنظرکرد)،***** جدید را با توجه به فلش ورود وخروج آب نصب میکنیم بهتر است قبل نصب شلنگ خروجی ،جریان آب را باز کرده تا 3لیتر آب از ***** خارج شود(این آب موقتا رنگدار وطعم دار است وطبیعی است)
دکمه روی پنل است که نوشته ای مثل 3SEC دارد وبا نگه داشتن به مدت 3ثانیه، زمان سنج دستگاه ریست شده و6 ماه سبز است-گاهی نگه داشتن دو دکمه باهم نیاز است که با خطی به هم وصل شده وشکل یک انگشت اشاره دارد
جناب م- زبردست ممنون از راهنمائی شما انجام میدم بازم ممنون .

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
275
173

جناب م-زبر دست این مدل از نوع داخلی فکر میکنم باشه چون من هر چی سعی کردم پیدا نکردم اگر دوباره راهنمائی کنید ممنون میشم جای ف ی ل تر مشخص بشه . بازم ممنون

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
البته دوست من-کل مسیر لوله ورودی رو چک کن ببین *****و زیر کابینت یاجایی مشابه نذاشتن،اگر نبود:داخل یخچال بستگی به مدل پیش جا میوه یا در سقف ***** مثل یک لیوان بزرگ است که در گودی فرورفته -با چرخش مخالف عقربه ساعت بیرون میاد-بهتره آب رو ببندی هرچند در مدل های جدید سوپاپ یک طرفه دارن ونشت نمی کنه

Babak5107

کاربر
2023-08-04
1
0
جم
با سلام من این مدل ساید رو دارم هم بیرون و پشت یخچال رو نگاه کردم و هم داخل یخچال متاسفانه هیچ گونه فیلتری جهت تعویض ندیدم میشه لطفا راهنمایی کنید

بالا