آی پی امداد
abtahi

تعمیر محافظ دیواری پارت

amir2064829

کاربر vip
vip
کاربر
2022-03-02
56
48
سلام جهت راهنمایی دوستان عزیزم
محافظ برق دیواری اومد پیش من که تعمیرکاری گفته بود ای سی سوزونده و با تعویض ای سی و خازن اصلی جایی پیش نبرد و اومده پیشم
که با تعویض خازن کیفیت بالا شماره(c3) ۱۶ ولت ۴۷ میکرو و خازن (c2) 25 ولت ۲۲۰ میکرو مشکله با هم روشن شدن چراغ زردو قرمز

حل شد

یاعلی مدد بنده دست بوس استادانی چون هویدا و حسین محتسب هستم .با اینکه ندیدمشون اما میدونم خیلی راهنمای خوبی برای هم سن و سالان و فنی کاران نوپا هستند

پیوست‌ها

• 265.3 کیلوبایت بازدیدها: 19
  • 265 کیلوبایت بازدیدها: 22

FX55

کاربر vip
کاربر
2014-10-18
367
448
ایران
محافظ برق دیواری اومد پیش من که تعمیرکاری گفته بود ای سی سوزونده و با تعویض ای سی و خازن اصلی جایی پیش نبرد و اومده پیشم
که با تعویض خازن کیفیت بالا شماره(c3) ۱۶ ولت ۴۷ میکرو و خازن (c2) 25 ولت ۲۲۰ میکرو مشکله با هم روشن شدن چراغ زردو قرمز

حل شد

یاعلی مدد بنده دست بوس استادانی چون هویدا و حسین محتسب هستم .با اینکه ندیدمشون اما میدونم خیلی راهنمای خوبی برای هم سن و سالان و فنی کاران نوپا هستند
سلام.
دمت گرم که اساتید خود را به نیکی یاد میکنید.

mojtabarafei

کاربر vip
vip
کاربر
2011-07-28
6
2

حل شد

سلام
از چه برندی استفاده کردی؟ و کی داره

بالا