آی پی امداد
abtahi

ترفند های برشLED شلنگی ۲۲۰ که قابل برش نیستند

AGH724

کاربر vip
کاربر
2011-04-29
11
3
لطفاً تاپیکی درباره ال ای دی های شلنگی غیرقابل برش بذارید ، چون ترفند و نقشه مربوطه در کم کردن هزینه های اتصالات خیلی مهمه ... مثلاً led شلنگی ۲۲۰ که غیر قابل برش یک متری هستند برای مکانهای کمتر از یک متر خیلی بصرفه هستند ...با تشکر فراوان از دوستان فعال در هرمزگان

Д

کاربر vip
vip
کاربر
چه ترفندی اخه ؟ الان ریسه وایرلس اومده با قابلیت برش 20 سانت.خوبه دیگه 20.....
شرکت لوپ لایت ، سیتکو و غیره و غیره دارن تولیدش میکنن.

AGH724

کاربر vip
کاربر
2011-04-29
11
3
چه ترفندی اخه ؟ الان ریسه وایرلس اومده با قابلیت برش 20 سانت.خوبه دیگه 20.....
شرکت لوپ لایت ، سیتکو و غیره و غیره دارن تولیدش میکنن.
سلام قربان وقت بخیر
همین مدل وایرلس هست بدون خط برش فقط یک متر یک‌متر قابلیت برش داره ، اگر کمتر از یک متر بریده شود کامل خاموش میشود .. میخواستم ببینم کسی تونسته برش بزنه یا نقشه خط ال ای دی رو دارین ، با سپاس فراوان

Д

کاربر vip
vip
کاربر
سلام قربان وقت بخیر
همین مدل وایرلس هست بدون خط برش فقط یک متر یک‌متر قابلیت برش داره ، اگر کمتر از یک متر بریده شود کامل خاموش میشود .. میخواستم ببینم کسی تونسته برش بزنه یا نقشه خط ال ای دی رو دارین ، با سپاس فراوان
برادر ، من متوجه نمیشم دقیقا چی میخواید . ولی دارم عرض میکنم ریسه ی 2835 اومده تو بازار که هر 20 سانت خط برش داره . اقا خودم بریدم فروختم به مشتری : ))))

1720906682231.png

AGH724

کاربر vip
کاربر
2011-04-29
11
3
عکس گذاشتم .. همین مدل می‌خوام برش بزنم

AGH724

کاربر vip
کاربر
2011-04-29
11
3
نمی‌دونم چرا عکس آپلود نمیشه ... من مهمان هستم در یکی از روستاهای هرمزگان ، چون بلکل منطقه محروم هست همین یک مدل موجود هستش ، و خواستم برش بزنم ... چون قیمت درایور ۴۵ و یک متر شلنکی ۴۵ و محیط کار حدود ۲۰ سانت هست ۱۲ تا ۲۰ سانتی و گرفتار شدم ...بابت وقت و حوصله شما خیلی سپاسگزارم

بالا