آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تستر قطعات الکترونیکی LCR-T4

Mahdi258258

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-08
181
2,213
اراک...
سلام مهندس فایل جدید تسترt7رو برام دارید لینکشو بفرستید و بگید چیکار کنم چون چیزی از پروگرام کردن نمیدونم. دیروز ۱میلیون دادم خریدم ولی ۵ساعت بسشتر کار نکرد قاط زده میگن بابد فایل جدید روش اپلود شه .ممنون میشم کمکم کنید

سلام...همه اطلاعات و فایل های مورد نیاز در انجمن موجود می‌باشد...تا این لحظه طراح تستر آپدیت جدید رایگان منتشر نکرده...برای پروگرام هم همین انجمن و اینترنت اطلاعات کافی موجود می‌باشد..

Mahdi258258

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-08
181
2,213
اراک...
سلام آقا مهدی
محبت میکنید به پست ۱۷۶ یه نگاه بندازید و پاسخ بفرمایید.

Tc1 و t7 دو ورژن متفاوت می‌باشد...فایلی که شما فرستادید در واقع یک پوشه از مجموعه یک سایت روسی می‌باشد که به عنوان پروژه clone tester فایل بسیاری از نسخه های تستر قطعات در آن موجود می‌باشد ولی فقط عکس t7 قرار داده شده..قبلا یک نمونه فایل ،t7 انجمن گذاشتم بازم چند نمونه فایل اورجینال با عکس برد برای استفاده دوستان قرار میدهم..
[hide]مشاهده فایل‌پیوست LCR tX.zip[/hide]

آخرین ویرایش:

رسول21

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-09-04
200
409
من یه تستر t4 دارم که متاسفانه خازن پر رو بهش وصل کردم وسوخت میشه با تهیه ایسی جدید پروگرم کرد؟ یا قطعات دیگه ای هم میسوزه کسی تجربه ای داره؟

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,073
25,005
43
Azarbayjan-Miandoab
درود بر دوستان
این تستر کدوم مدل هست چون روی pcb هیچی ننوشته و شماره میکرو هم پاک شده ممنون میشم راهنمایی کنید و در ظمن فایل پروگرام میکرو را هم نیاز دارم

پیوست‌ها

• 45.5 کیلوبایت بازدیدها: 124
  • 52.1 کیلوبایت بازدیدها: 127
  • 88.2 کیلوبایت بازدیدها: 129

Mahdi258258

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-08
181
2,213
اراک...
من یه تستر t4 دارم که متاسفانه خازن پر رو بهش وصل کردم وسوخت میشه با تهیه ایسی جدید پروگرم کرد؟ یا قطعات دیگه ای هم میسوزه کسی تجربه ای داره؟

سلام...اکثرا فقط ای سی اتمگا 328 آسیب میبینه که باید تعویض و پروگرام بشه...

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
739
1,223
همونطور که دوست‌مون گفتن، معمولا آیسی میکرو آسیب می‌بینه و نیاز به پروگرام مجدد برنامه و یا تعویض و پروگرام برنامه داره.
اما بهتره قبل از پروگرام مجدد میکرو، قطعاتی مثل دیود اری محافظتی که ولتاژ گذار رو کنترل میکنه، دیود کناری اون و یا مقاومت‌هایی که در مسیر پایه زیف سوکت تا میکرو هم هست؛ چک کنید و از سلامت اونها مطمئن بشید.

آخرین ویرایش:

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
739
1,223
درود بر دوستان
این تستر کدوم مدل هست چون روی pcb هیچی ننوشته و شماره میکرو هم پاک شده ممنون میشم راهنمایی کنید و در ظمن فایل پروگرام میکرو را هم نیاز دارم
سلام
تصویر شما کیفیت لازم رو نداره؛ اما با توجه به شکل آیسی و خروجی‌هاش که تونستم از این تصویر بفهمم؛ تستر شما T7 و آیسی اون Atmega328p هست.
که انجمن مربوطه‌اش در آدرس زیر هست:
اشکال در عملکرد تستر TCR-T7
ضمنا می‌تونید برای اطمینان پایه‌های آیسی که روی برد شما مشخص هست؛ مثل تغذیه، کریستال، ریست و ... رو با دیتاشیت Atmega328p که در ادامه میارم چک کنید.

پیوست‌ها

بالا