آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

کمک - ایا میشه فلزیاب تصویری ایرانی رو به gpr با ال ان بی به جای لوپ تبدیل کرد

mansoor2013

کاربر
2013-09-25
44
294
کردستان - بانه
با سلام
ایا کسی از دوستان هست که در باره فلزیاب gpr که با ال ان بی کاووش می کنه اطلاعات داشته باشه ؟

و ایا می شه از فلزیاب تصویری ایرانی استفاده کرد و ان را تبدیل کرد ؟

در پست دوستی ( اموزش ساخت فلزیاب gpr ) نوشته بود که با استفاده از یک فرستنده و گیرنده و ال ان بی و دیش کوچک می شه کار کرد دوستانی که مهارت دارن

ایا میشه این دستگاه رو تبدیل کرد یا می شه از رسیور استفاده کرد به عنوان گیرنده و تغیراتی داد ؟

دوستان و استادان محترم خبره در سایت خواهش می کنم کمک کنید مدت 2 سال هست که درگیر این نوع فلزیابم ولی به جایی

نرسیدم چون کار کرد این نوع فلزیاب رو دیدم می خوام هرجوری شدهیا بسازم یا بخرم پس بخاطر این دوسال زحمتم هم که شده

ممنون می شم که کمکم کنید بازم ممنون

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
باسلام

دوست عزیز این سری دستگاها از روش سند و رسیو بهره میگیرند و البته طی تجربه چندین ساله اصلا پیشنهاد این نوع را نمیکنم چون بسیار تبلیغات بیهوده روش هس و تو عمل ضعیف و اما در مورد تبدیل کردن و چنج gprباید خدمتتون عرض کنم بله شما خیلی راحت میتونید مدار کاسیانسو از نوع فلاپ تهیه و یه نرم افزار مربوطه رو روش نصب و از شکل موجهاش که از انالوگ تبدیل به دیجیتال میشنو ایمیج بگیرید و اما در مورد سری دستگاههای دیش دار اینم بگم اون ال ان بی نیست و دسیبلش 4 هست و صرفا جهت فو*** پالس بکار میره و اسمش فو*** پالسه و ساخت کشور المانش نود سانت با سطح مقطع ده در ده ج میده موفق باشید.

mansoor2013

کاربر
2013-09-25
44
294
کردستان - بانه
سلام
دوست عزیز می شه این فو*** پالسه رو پیدا کرد و کجا دنبالش بگردم و در کل شما می تونید کمکم کنید مدارم رو تغییر بدم و مدار ی رو که فرموده بودید اضاف کنید یا لا اقل یه طوری بفرمایید که من بتونم عملی انجام بدم یا لطف کن که مرحله به مرحله توضیح بدین که چکار کنم

mansoor2013

کاربر
2013-09-25
44
294
کردستان - بانه
با سلام

مدار دستگاه تصویری رو نتونستم بذارم چون نتونستم ازش عکس بگیرم بیش از 100 تا سیم بهش وصله
ولی این مدار رو گذاشتم ببین می شه تبدیلش کرد البته یک قسمت دیجیتال هم داره که عمق و نوع فلز رو نشون میده
خواستین اونم می زارم
ممنون می شم کمک کنید خیلی درگیرشم

53.jpg

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
باسلام

اشکال نداره سیم هم داشته باشه عکس ازش بزارید ولی در مورد این برد باید گفت این از دسته گلف ساخت یه شرکت روسیه و عمق مفیدش با سطح مقطع ده در ده متاسفانه نود سانته شما با اضافه کردن یه برد ساده اول ارتقا بدید و بعد خروجیهای ایمیجو خدمتتون عرض میکنم پر توان باشید.

sadat20

کاربر vip
کاربر
2022-11-08
24
0
سلام برادر چندتا عکس از لامینوس از برد اول و دوم بفرست یکی از سیم های مدار رله رد شده میخواستم ببینم کجا وصل میشه

بالا