آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: ساخت دست خشک کن برقی

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
با درود و احترام و تبریک سال نو خدمت مدیران بزرگوار ، اساتید محترم و کلیه کاربران گرامی :
من در صدد ساخت یه دستگاه دست خشک کن برقی هستم میخوام با استفاده از یک سشوار ، دستگاه را بسازم فقط یه درخواست دارم اینکه آیا میشود از چشمی های درب باز کن زومر برقی درب پارکینک استفاده کرد یا نه ، اگر نه ، آیا چشمی ، سنسور یا بردی که بتوان با گرفتن و برداشتن دست جلوی آن ، خشکن کن را فعال و غیر فعال شود . میتوان تهیه یا ساخت ؟؟ سپاس گزارم ????????

moeinhoseyni

کاربر
2010-01-31
18
17
چرا از فرستنده گیرنده اینفرارد استفاده نمیکنی نمونش توی فروشگاه های بزرگ روی میز کانتر هست دیدی یدونه چوب دست خانم پشت میز هست میزاره جلوی فرستنده و سیگنال را باهاش قطع میکنه حالا شما همین عمل را با دستت انجام میدی و یه رله که دستور روشن کردن را بده خیلی ساده و کاربردی تغذیه این فرستنده ها هم فکر کنم حدود سه ولت باشه فقط باید یه پایه درست کنی رو بروی هم قرار بگیرن خیلی ساده و کار بردی

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
چرا از فرستنده گیرنده اینفرارد استفاده نمیکنی نمونش توی فروشگاه های بزرگ روی میز کانتر هست دیدی یدونه چوب دست خانم پشت میز هست میزاره جلوی فرستنده و سیگنال را باهاش قطع میکنه حالا شما همین عمل را با دستت انجام میدی و یه رله که دستور روشن کردن را بده خیلی ساده و کاربردی تغذیه این فرستنده ها هم فکر کنم حدود سه ولت باشه فقط باید یه پایه درست کنی رو بروی هم قرار بگیرن خیلی ساده و کار بردی

درود و سپاس از توجه شما ، لطفا واضح و کاملتر توضیح بفرمائید دقیقا چه قطعه و مدارک باید تعبیه کنم .????????????

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500

درود و سپاس از توجه شما ، لطفا واضح و کاملتر توضیح بفرمائید دقیقا چه قطعه و مداری باید تعبیه کنم .????????

saeedesgh

کاربر vip
کاربر
2022-09-19
129
168
42
تهران
سلام
من خودم اینو ساختم و خوب کار میکنه
سنسور هم یه جفت گیرنده و فرستنده فرا قرمز (اینفرارد) هستش

پیوست‌ها