آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خرابی تستر T7 tester

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Linox2018

کاربر
2019-05-26
9
7
33
یعنی پروگرم کنم ؟میشه واسم توضیح بدید چون مبتدی هستم در این خصوص

رسول21

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-09-04
200
409
خازن رو حتما چند باردشارژ کنید حتی ماسفت رو با لمس پایه ها خالی کنید خازن داخلی فت ممکنه اسیب بزنه

Linox2018

کاربر
2019-05-26
9
7
33
سلام مشکل دقیق توضیح میدید لطفاً

سلام و عرض ادب . داشتم قطعه تست میکردم که متاسفانه قاط زد چون اصلا نه زنر باهاش تست کردم و نه خازن که اسیب ببینه ولی هر قطعه رو میذاشتم واسه نست دیود زنر نشخیص میداد باز گردم دیدم مشکلی ندیدم ولی سلف تغذیه و یدون رگلاتور خیلی داغ میکرد که دیدم دیود t4سوخته اونو تعویض کردم مشکل داغ شدن حل شد ولی الان به جای اینکه همه قطعات رو زنر تشخیص بده همرو سلف تشخیص میده ! ای سی میکروatmega328p هست که دوستان فرمودند باید دوباره پروگرم بشه ولی متاسفانه نه تاحالا پروگرم کردم و نه پروگرمرشو دارم . تازه ۱تومن دادم بهش ولی ۲ساعت بیشنر کار نکرد اگه لطف کنید و کمکم کنید ممنون میشم ازتون

آخرین ویرایش:

pooria1386

کاربر
2007-12-07
2
3
سلام خدمت اساتید محترم
من این تستر را تازه خریدم بعد از تست یک دیود معمولی از کار افتاده و فقط تصویر دیود زنر را نشان میدهد.وقتی بازش کردم دیدم دیود d2 سوخته لطفا"راهنمایی فرمایید آیا با تعویض این دیود مشکل حل میشه و اینکه نوع این دیود چیست؟یا اینکه مشکل اساسی تری پیدا کرده.ضمنا" عکسهای نمایشگر و برد را پیوست میکنم.
من مبتدی هستم لطفا" کمکم کنید. سپاسگذارم

پیوست‌ها

• 263.7 کیلوبایت بازدیدها: 66
  • 298.8 کیلوبایت بازدیدها: 61
  • 232.8 کیلوبایت بازدیدها: 63
  • 325.3 کیلوبایت بازدیدها: 65

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
737
1,219
سلام خدمت اساتید محترم
من این تستر را تازه خریدم بعد از تست یک دیود معمولی از کار افتاده و فقط تصویر دیود زنر را نشان میدهد.وقتی بازش کردم دیدم دیود d2 سوخته لطفا"راهنمایی فرمایید آیا با تعویض این دیود مشکل حل میشه و اینکه نوع این دیود چیست؟یا اینکه مشکل اساسی تری پیدا کرده.ضمنا" عکسهای نمایشگر و برد را پیوست میکنم.
من مبتدی هستم لطفا" کمکم کنید. سپاسگذارم
سلام
به این انجمن مراجعه کنید؛ پاسخ ها تون رو میگرید.

سلام و عرض ادب بنده یه تستر t7 خریداری کردم ولی متاسفانه بعد از چند بار تست الان هر قطعه ای میذارم واسه تست و دکمه تست رو میزنم فقط تصویر تست دیود زنر رو نشون میده میدونید مشگل از چیه که ابنطوری شده؟ کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم درضمن بنده مبتدی هستم این دستگاه رو خریدم واسه تست راحتر و تشخیص خرابی قطعات که چند ساعت بیشتر سالم نبود

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
دوستان عزیز اگر مقدور بود روش فلش این تستر و آپلود فایل هگز hexروش رو آموزش بدید تاهم مشکل استارترمحترم تاپیک رفع بشه هم اینکه تجربه آن آموزش مفیدی برای همه بشه من گوگل کردم آموزشش بود اما زبانش فارسی نبود نتونستم کمکی بکنم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا