آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

لوپ برای تعمیرات برد

سلام نیاز به مشورت خرید لوپ دارم و میخوام زیر لوپ کار تعمیراتی انجام بدم و فاصله مناسبی برای کار داشته باشه .
ایا از این چشمی ها( 2 چشمی ) خوبه یا از این ها که مانیتور داره یا به مانیتور وصل میشه ؟
خودم از طرفدار اینها هستم که مانیتور داره هستم .
ممنون میشم راهنمایی فرمایید

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
984
همدان کوی ولیعصر
سلام نیاز به مشورت خرید لوپ دارم و میخوام زیر لوپ کار تعمیراتی انجام بدم و فاصله مناسبی برای کار داشته باشه .
ایا از این چشمی ها( 2 چشمی ) خوبه یا از این ها که مانیتور داره یا به مانیتور وصل میشه ؟
خودم از طرفدار اینها هستم که مانیتور داره هستم .
ممنون میشم راهنمایی فرمایید

با سلام به همکار عزیز اگر مشکل مالی ندارید بهترین گزینه نوع دو چشمی است چون هیچ کدام از لوپ های دیگر (به غیر دو چشمی ها)نمی تواند کار ان را انجام دهد حتی دیجیتال های با مانیتور یا بی مانیتور گران قیمت

G_shayan_H

کاربر vip
vip
کاربر
2019-01-05
28
26
سلام شما میتوانید لوپ های جدید سه چشمی تهیه کنید که بعد در صورت نیاز بتوانید دوربین های باکیفیت مخصوص لوپ را به آن اضافه کنید
دوربین این لوپ ها در بعضی مدل ها 4k هم هستند که نسبت به مدل های که سر خود مانیتور و دوربین دارند کیفیت فاحشی دارند

aastra

کاربر vip
کاربر
2014-03-12
3
2
سلام من لوپ ak33 تهیه کردم 3 چشم بهش مانیتور هم وصل کردم هم کیفیت بالایی داره و هم گردن و چشم موقع کار کردن خسته نمیشه

rezatiktak

کاربر vip
کاربر
2012-04-29
18
6
سلام منم میخوام لوپ ak33 بخرم ،،شما از کجا تهیه کردید و قیمتش چقدر هستش،،و اینکه اصلی و غیر اصلی دارن؟
لطفا راهنمایی کنید

f_b_p

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-12-03
313
516
قم
دوست عزیز چون قیمت لوپ بالا هستن اغلب فروشگاهها اتمام کالا را زدن ولی بگردی دس خالی بر نمیگردی:smug:

persian11

کاربر vip
کاربر
2009-03-20
19
14
30
تهران شهریار
بنظرم بهتره برای شروع کار یک لوپ معمولی تر بگیری تا دست راه بیوفته و بدونی دقیقا چی بدردت میخوره !
مثلا تو تعمیرات موبایل حتما باید دو چشمی کار کنی
تو لپتاپ ازین دیجیتالای تک چشمی ارزون هام کارتو راه میندازه !
برای کلاس گذاشتنو قر و اطوار هم میتونی یک سه چشمی بگیری و بهش یک مانیتور 32 وصل کنی که خیلی باحال میشه !
اما خب در نهایت باید استفادش برات بصرفه باشه

mapmap

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-27
197
134
آقا ما فقیر فقرا یه روش برای زیر ذره بردن قطعات داریم اینجا عرض میکنم شاید به درد کسی خورد!

وسایل لازم :
یک عدد گوشی ترجیحا" دوربین با کیفیت
و یک عدد پایه نگهدارنده گوشی

ابتدا صفحه home screen گوشیتون چند لحظه نگه دارید بعد از قسمت widgets گزینه Magnifier یا همون ذره بین رو بیارید رو home screen بعد گوشی رو در پایه نگه دارنده قرار داده و از تعمیر لذت ببرید

اگه گوشیتون گزینه ذره بین رو نداشت میتونید برنامه ش رو دانلود کنید

حالا اگه یه طوری بتونیم تصویر گوشی رو به مانیتور یا تلویزیون منتقل کنیم که عالی میشه که بنده هنوز موفق نشدم چون مانیتورم وای فای نداره

اینم نمونه تصویر

Example.jpg

آخرین ویرایش:
بالا