آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست فایل بایوس مادربرد h61h2-a ver1.0

ila00

کاربر vip
کاربر
2009-11-02
32
100
سلام و عرض ادب خدمت همکاران گرامی
بنده هم چند قتی درگیر این موضوع بودم ولی خوشبختانه با سرچ در چندسایت خارجی مشکلم حل شد
دوستان ابتدا ورژن 2012 که در سایت الایت قرار داده رو دانلود کنند سیستم رو خاموش کنید تنها نکته ای که باید رعایت کنید این هست که روی مادربرد یک سوکت با اسم ME-unlocker وجود دارد که باید با یک جمپر به یکدیگر متصل شوند سپس سیستم رو روشن کنید در محیط ویندوز فایل rar ورژن 2012 رو باز کنید و فایل exe رو اجرا کنید و گزینه اپگرید رو بزنید منتظر باشید تا اپدیت انجام شود و سیستم خاموش شود پس از خاموش شدن جامپر ME-unlocker رو خارج کنید و سیستم رو روشن کنید تمام

پیوست‌ها

• 102.5 کیلوبایت بازدیدها: 49
آخرین ویرایش:

Amirahs

کاربر
2023-09-06
2
0
دامغان
سلام وقت شما بخیر باشه ...
من آخرین نسخه bios که روی مادر برد H61H2-A وجود داره رو میخواستم اما پیداش نمیکنم،سایت خود مادر برد هم گشتم نمیدونم چرا پیداش نمیکنم.
خواهشمند هستم که آخرین نسخه bios مادربرد elite group H61H2-A رو برام پیدا کنید...آخرین بروزرسانی bios
با سپاس ...

Amirahs

کاربر
2023-09-06
2
0
دامغان
اینم اطلاعات راجب هر کدوم
BIOS for H61H2-A (V1.0)
11/05/2012
Before updating BIOS, please check your BIOS ME version. If BIOS ME version is NOT 8.1.X.X , Please go to CPU EVOII
https://campaign.ecs.com.tw/support/windows_8_support/intel_win8_biosupgrade.html
to update your BIOS first. (BIOS Setting: Chipset > ME Configuration=>Check ME FW Version) After updating this BIOS,
you only can flash newer versions afterward. Please DO NOT flash back older version BIOS, it will cause your system to crash.

BIOS for H61H2-A (1.0)
01/04/2013
Release Reason:
for IVB P0 stepping support.
سلام وقت بخیر ... منم میخوام bios مادربردم (H61H2-A v1.0) رو آپدیت کنم ولی بلد نیستم ارور میده، لطفا میشه راهنمایی کنید.

بالا