آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: خاموشی بردDH67GD حین آپدیت بایوس

mehran_deadl

کاربر vip
کاربر
2012-10-10
277
253
NEY CITY
با سلام خدمت دوستان.مین مذکور در حال کار بوده مشتری اقدام به آپدیت بایوس میکنه ولی سیستم یکبار ریستارت میشه و دیگه تصویر نمیده.فایل مربوط به بایوس با پسوند bio از سایت اینتل دریافت و روی آی سی پروگرام شد ولی در حالت قبل سیستم روشن بود ولی کد و تصویر نمیداد و پس از پروگرام شدن آی سی سیستم مکررا ریستارت میشه.کسی از دوستان فایل دامپ مینبورد مذکور و نداره؟مدل دقیق مینبورد اینه

intel desktop board DH67GD
از توجه همه سپاسگذارم

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,670
176,779
iRanTK.iR
درود بر شما

فایل Bio شرکت اینتل رو مستقیما نمیتونید با پروگرامر استفاده کنید و فقط برای آپدیت هست ، فایل آپدیت اینتل شامل قسمت کپسول و هیدر هست که حجم فایل رو افزایش میده و موقع پروگرام شما این قسمت ها رو هم با پروگرامر منتقل می کنید ، به همین دلیل برد بالا نمیاد .

mehran_deadl

کاربر vip
کاربر
2012-10-10
277
253
NEY CITY
درود بر شما

فایل Bio شرکت اینتل رو مستقیما نمیتونید با پروگرامر استفاده کنید و فقط برای آپدیت هست ، فایل آپدیت اینتل شامل قسمت کپسول و هیدر هست که حجم فایل رو افزایش میده و موقع پروگرام شما این قسمت ها رو هم با پروگرامر منتقل می کنید ، به همین دلیل برد بالا نمیاد .

ممنون از راهنماییتون.البته آپدیت به صورت نرم افزاری و از منوی بایوس انجام شده بود.در مجموع با سرچ در توضیحات خود اینتل متوجه شدم که از آپدیت 151 به بعد بعلت اینکه فایل آپدیت منجر با شناسایی پردازنده هایی با معماری 22 نانومتر میشه گاها منجر به مشکلات اینچنین میشه و راه حلش اینه که از محیط ویندوز پروسه آپدیت صورت بگیره.
مشکل بنده با پروگرام کردن آی سی بایوس با فایل دامپ که پایین ضمیمه میکنم و در نهایت آپدیت از طریق محیط ویندوز حل شد ولی 2 تا سوال دارم
پ ن 1: امکان استخراج فایل دامپ از فایل BIO وجود داره؟
پ ن 2 : بایوس ورژن 163 آپدیت تحت ویندوز نداره و با آپدیت کردن از منوی بایوس دوباره مین بالا نمیاد . کسی از دوستان راه حلی برای آپدیت به نسخه 163 بلد نیست؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
intel_dh67cl.zip

پیوست‌ها

بالا