آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

دانلود: نقشه دستگاه جوش گام الکتریک مدل JOOSHA MINI EL-201

visme

کاربر
2020-08-16
6
17
باقر شهر شهر ری
این همون دستگاهی هست که منبع تغذیه نداره و ۲۴ ولت توسط ۲ عدد مقاومت ساخته میشه؟

سلام خدمت استاد ودوست گرامی البته فکر میکنم ایندستگاه منبع تغذیه از همان ترانس خروجی جوش یک سیم پیچ بیست چهار ولت تامین شده و همزمان سویچ می‌شود.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

javad farhan

کاربر
2019-07-20
5
18
سلام
[h=2]نقشه دستگاه جوش گام الکتریک مدل JOOSHA MINI EL-202 میخواستم.[/h]

• Like

عباس مهدی

کاربر vip
کاربر
2017-01-03
166
120
کرمان
اینم فایل اورجینالش که کیفیت خیلی پاینی داشت دوباره با پروتئوس کشیدمش .

با سلام شرمنده نقشه مدار اینورتر mini el201 - el202. قسمت اسیلاتور یا برد بالا اون قسمت که پایه پنج یا ششم ایسی sg3525. مقاومت 12 کیلو داره میتونین بهم بگین خازن الکترولیت متصل به پایه یک و نه چه مقداره؟ نقشه خوانا نیست.
بردش رو دارم تعنیر میکنم ولی متاسفانه با بقیه بردها که مقاومت ده کیلو یا 22 کیلو دارن فرق داره اینجا جنابعالی نقشه رو گذاشتین که دیده نمیشه. اینجور که معلومه دو مدل برد هست که توی هر دو مقاومت 12 کیلو هست و خازنش رو نمیدونم چنده؟

• Like

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
سلام استاد غزال نقشه دستگاه رو گذاشتم واسه دانلود ، یه سر بزنید به قسمت نقشه های دستگاه جوش​

درود

بله همینطوره جناب آرش عزیز با اهداء نقشه‌های بسیار ارزشمند ، غنای خاص و سرمایه عظیم و جاویدانی به انجمن بخشید و هدیه فرمود .​

بینهایت سپاس و تقدیر

armin-a

کاربر vip
کاربر
2011-12-06
257
208
استاد غزال عزیز،بی نهایت ممنونم از شما بابت نقشه هایی که در سایت قرار میدین. اگه نقشه ادون tb-250 رو داشتید برام قرار بدین .تک برد igbt.♥️♥️♥️♥️

• Like

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
استاد غزال عزیز،بی نهایت ممنونم از شما بابت نقشه هایی که در سایت قرار میدین. اگه نقشه ادون tb-250 رو داشتید برام قرار بدین .تک برد igbt.♥️♥️♥️♥️

درود

متاسفانه من نقشه‌ای نداشته ‌و ندارم عمده نقشه‌های این بخش به دست توانای آرش عزیز اهدا شده.

سپاس

بالا