آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: قطع شدن ناگهانی اتصال به اینترنت

morteza3375

کاربر
2015-03-23
9
14
یک مودم tp-link td 8961n دارم که سه ماهه خریدم ولی دو سه هفتس که وقتی داره کار میکنه یهو اینترنتش قطع میشه ولی هیییچ چراغی خاموش نمیشه و فقط اینترنتش قطع میشه و سایت باز نمیکنه و با خاموش روشن کردن درست میشه. بعضی موقع روزی یبار اینجوری میشه بعضی موقع روزی بیست بار

1- تمام اتصالات و درست کردم
2- فریمور هم از سایت اصلیش گرفتم اپدیت کردم

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
درود ، برو سر کنتور تلفن ، اونجا وصل کنید تا ببینید اونجا هم قطع می شود ؟
اگر قطع شد ، مشکل از خط تلفنتان است و اگر قطع نشد مشکل از سیم کشی داخلی می باشد .

morteza3375

کاربر
2015-03-23
9
14
درود ، برو سر کنتور تلفن ، اونجا وصل کنید تا ببینید اونجا هم قطع می شود ؟
اگر قطع شد ، مشکل از خط تلفنتان است و اگر قطع نشد مشکل از سیم کشی داخلی می باشد .

چراغ اینترنت که خاموش نمیشه. فقط یهو نت نمیده با روشن خاموش درست میشه

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام
لطفا با کابل هم تست کنید تا ببینیم وایرلس مشکل دارد یا خیر اگر با کابل هم مشکل داشت جهت احتیاط از سر خط یا یک adsl دیگه تست کنید. اگر بازم مشکل داشته باشه مشکل سخت افزاری هست در غیر این صورت از تاسیسات خونه است

morteza3375

کاربر
2015-03-23
9
14
سلام
لطفا با کابل هم تست کنید تا ببینیم وایرلس مشکل دارد یا خیر اگر با کابل هم مشکل داشت جهت احتیاط از سر خط یا یک adsl دیگه تست کنید. اگر بازم مشکل داشته باشه مشکل سخت افزاری هست در غیر این صورت از تاسیسات خونه است

من احتمال میدم وقتی با وایفای وصلم اینجوری میشه یهو علامت تعجب میاد روی آیکون وایفای گوشی

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام، بعضی مواقع نویز خط تاثیر میزاره، خرابی اسپلیتر، یا اینکه سیم تلفن از بغل سیم برق رد شده باشه و حتی تلفن بی سیم.

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
لطفا همه رو تست کنید یکجا پاسخ بدید. قرار شد با یک خط adsl دیگر یا از سر خط هم تست کنید. پیشنهاد من تست از خط دیگری هست که الان مودم روش داره بدون مشکل کار میکنه

morteza3375

کاربر
2015-03-23
9
14
لطفا همه رو تست کنید یکجا پاسخ بدید. قرار شد با یک خط adsl دیگر یا از سر خط هم تست کنید. پیشنهاد من تست از خط دیگری هست که الان مودم روش داره بدون مشکل کار میکنه

مشکل موبایل منه که هر وقت باهاش وصل میشم میرم تلگرام و ****** میزنم یهو نت میپره باید خاموش روشن کنم.

بالا