آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خرابی منبع تغذیه yaxun 1502

2030mostafa

کاربر
2016-01-30
2
0
سلام خسته نباشید منم همین منبع تغذیه رو دارم که که هواسم نبود چنبار اتصال کوتاه کرد که الان روشن میشه ولی هیچ ولتاژی نشون نامیده صفره

2030mostafa

کاربر
2016-01-30
2
0
[h=2]پاسخ : خرابی منبع تغذیه yaxun 1502[/h]
سلام خسته نباشید منم یه منبع تغذیه یاکسون دارم که هواسم نبود چنبار اتصال کوتاه کرد که الان روشن میشه ولی هیچ ولتاژی نشون نامیده صفره​

yousefcell

کاربر
2013-05-25
2
0
سلام منبع تغذیه مدل ps1500dd جریان ولتاژ را نشون نمیده یعنی سون سگمنت خا
موشه کسی میتونه کمک کنه

nima.mhq

کاربر
2017-03-13
173
295
43
خراسان رضوی ..
سلام من نتونستم عکس ها رو باز کنم ‌ . یجا آپلود کن و لینک فایل عکس رو بزار اینجا .
از ترانس که نیست . سگمنت ها خاموشه یعنی نه فقط درست کار نمیکنه که تغذیه همون بخش نمایش هم درست نمیرسه. من عکس برد رو ندیدم ولیشما دیود زنر ها و دیود های قبل ic.o amp رو و همچنین خود ic o amp رو چک کن( ابن که چجوری؟ با اتصال منفی به خروجی آمپ خاموش و مثبت روشن ) از مقاومت ۱۰۰ کیلو برای شورت کردن o amp ها استفاده کن یعنی همون مقاومت تست . اگ اوپتو داره اونا رو هم دستی روشن و خاموش کن.خود ترانزیستور پاور رو هم موقتا با یه ترانزیستور هم خانواده که کار بده بزار که بدون هزینه تست کنی. ار داخل تلوزیون های خراب میتونی برداری. اگ بار هم زرشک داد عکس ها رو یجوری بزار بشه دید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: habbib

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
سلام من نتونستم عکس ها رو باز کنم ‌ . یجا آپلود کن و لینک فایل عکس رو بزار اینجا .
از ترانس که نیست . سگمنت ها خاموشه یعنی نه فقط درست کار نمیکنه که تغذیه همون بخش نمایش هم درست نمیرسه. من عکس برد رو ندیدم ولیشما دیود زنر ها و دیود های قبل ic.o amp رو و همچنین خود ic o amp رو چک کن( ابن که چجوری؟ با اتصال منفی به خروجی آمپ خاموش و مثبت روشن ) از مقاومت ۱۰۰ کیلو برای شورت کردن o amp ها استفاده کن یعنی همون مقاومت تست . اگ اوپتو داره اونا رو هم دستی روشن و خاموش کن.خود ترانزیستور پاور رو هم موقتا با یه ترانزیستور هم خانواده که کار بده بزار که بدون هزینه تست کنی. ار داخل تلوزیون های خراب میتونی برداری. اگ بار هم زرشک داد عکس ها رو یجوری بزار بشه دید.
با تشکر از توضیحات شما

مهندس در رابطه با مقاومت تست اگر مقدور میباشد کمی توضیح دهید
متشکرم

aminnaderi

کاربر vip
کاربر
2011-03-10
10
10
باسلام . آی سی میکرو به شماره s3f94c4ezz-dk94 متعلق به برد نمایشگر منبع تغذیه آزمایشگاهی یاکسون مدل yh1502dd کجا میشه تهیه کرد و آیا آی سی پروگرام شده هست یا خام . اگر خام هست آیا برنامه اش موجود هست یا نه

ali.kl98

کاربر vip
vip
کاربر
2022-11-10
3
0
21
فارس شیراز
سلام ببخشید من یکی از این پاور های یاکسون رو دارم اما با مشکل خراب شدن کلید بین ولتاژ ۱٫۵ ۳٫۰ ۴٫۸ که تقیر میدرو دارم نمی دونم اسم این کلید چی هست وکجا گیر یماد

بالا