آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: داغ کردن دوشاخه لباس شوی lg

rezaesvat

کاربر vip
کاربر
2012-05-17
6
10
ضما خسته نباشید خدمت اساتید محترم .این لباس شوی بعضی وقتها به شدت پریزش داغ میکندطوری که ذوب میشود البته همیشه اینطور نیست چند بار هم پریز چک و عوض شده خواهش میکنم درصورت اطلاع از مشکل راهنمای بفرماید.تشکر

mehrab

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-11-26
599
1,949
باسلام .عیب از دوشاخه ی برق لباسشویی هست .شما حتما و صد درصد دوشاخه ی برق لباسشویی رو با یه دوشاخه ی مناسب تعویض کن .واگر هم پریزبراثرحرارت معیوب شده پریزرو هم عوض کن

Farshidzi

کاربر
2022-07-12
2
1
سلام وقتتون بخیر
دیروز دیدم از لباسشویی دود میاد بیرون ولی روشنه دوشاخه رو کشیدم دیدم در حال ذوب شدن بوده و برد رو باز کردم دیدم قسمت تغذیه سیاه شده علت از چی میتونه باشه ؟
لطفا راهنمایی بفرمایید ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

reza_m72

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-27
301
1,849
فردیس
سلام

دوست عزیز عکس از برد دستگاه بزارید تا بشه پاسخ داد .
سلام وقتتون بخیر
دیروز دیدم از لباسشویی دود میاد بیرون ولی روشنه دوشاخه رو کشیدم دیدم در حال ذوب شدن بوده و برد رو باز کردم دیدم قسمت تغذیه سیاه شده علت از چی میتونه باشه ؟
لطفا راهنمایی بفرمایید ؟

2aagh

کاربر vip
کاربر
2019-11-13
86
171
39
ahwaz
سلام وقتتون بخیر
لطفا راهنمایی بفرمایید ؟

تا اونجایی که من اطلاع دارم عیبوب قسمت تغذیه نمیتونه باعث گرم شدن درحددودکردن دوشاخه بشه،اگه لباسشویی درحال کارکردن هست ودوشاخه گرم میشه پیشنهاد من تعویض دوشاخه با یه دوشاخه مناسب وتست دوباره دوشاخه ست ،سپاس

kazem

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-03
221
787
هرمزگان
ضما خسته نباشید خدمت اساتید محترم .این لباس شوی بعضی وقتها به شدت پریزش داغ میکندطوری که ذوب میشود البته همیشه اینطور نیست چند بار هم پریز چک و عوض شده خواهش میکنم درصورت اطلاع از مشکل راهنمای بفرماید.تشکر[/QUOTE

سلام دوست عزیز به احتمال زیاد برای پریز لباسشویی از سیم ضعیف استفاده شده به همین خاطر با برنامه های مختلف شستشو مدت روشن شدن هیتر هم فرق میکنه که این جریان کشی باعث ذوب شدن دوشاخه و پریز میشه اگر در مناطق جنوبی هستید حتما از سیم شماره 4 استفاده کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

jafarttl

کاربر vip
vip
کاربر
2013-01-29
241
291
دوست عزیز سیاهی روی برد میتونه از رطوبت باشه که یا محیط شرجیه یا آب روی برد ریخته و ایجاد اتصالی میکنه وداغ شدن دوشاخه هم میتونه از بی کیفیت بودن پریز ویا شل بودن سیمها زیر اتصالات پریز ویا اکسیده شدن سیمها در اثر رطوبت ویا کشیده شدن آمپر زیاد باشه وهمچنین خرابی داخل دوشاخ هم میتواند ای مشکل رو بوجود بیاره.

میثم.ف

کاربر
2019-01-02
63
100
23
سلام خدمت اساتید محترم.برادر حتمن یه امپر متر تهیه کن امپر لباسشویتو بگیر یکی از علتهای داغ کردن امپر کشیدن بیش از حد میباشد حتمن مورد برسی کن تا خدا نکرده منجرب به خسارت نشه ممنون

بالا