آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: خرای شدن باتری موبایل در اثر استفاده از شارژر خورشیدی

mz13601360

کاربر
2015-07-09
71
39
سلام

من یک شارژر خورشیدی خریدم , چون احتمال میدم گوشیم بخاطر نوسان ولتاژ آسیب دیده , میخواستم بدونم دستگاهی که قیمت مناسبی داشته باشه که بخرم و برقی که از نورخورشید گرفته میشه وارد این دستگاه بشه و خروجی 5 ولت برای گوشی مبایل بده بدون نوسان ولتاژ

ممنون میشم از دوستان که راهنمایی بفرمایند

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
پاسخ : شارژر خورشیدی

سلام دوست عزیز
ما هم یک زمانی از این دستگاه های شارژر خورشیدی داشتیم و بعد کاربرها شکایت داشتند که باتری موبایل هاشون خراب شده. کلا شارژر های خورشیدی معمولا چند کاره هستند. چراغ دارند، رادیو دارند و .... اینها بدرد استفاده موقتی و ضروری میخوره ولی برای استفاده دائم مناسب نیستند چون نوسان داره ولتاژشون. نباید همیشه با اون شارژ کنید در غیر اینصورت طول عمر باتری گوشیتون پایین میاد.

عنوانتون هم ناقص بود اصلاح کردم.

mz13601360

کاربر
2015-07-09
71
39
پاسخ : شارژر خورشیدی

سلام دوست عزیز
ما هم یک زمانی از این دستگاه های شارژر خورشیدی داشتیم و بعد کاربرها شکایت داشتند که باتری موبایل هاشون خراب شده. کلا شارژر های خورشیدی معمولا چند کاره هستند. چراغ دارند، رادیو دارند و .... اینها بدرد استفاده موقتی و ضروری میخوره ولی برای استفاده دائم مناسب نیستند چون نوسان داره ولتاژشون. نباید همیشه با اون شارژ کنید در غیر اینصورت طول عمر باتری گوشیتون پایین میاد.

عنوانتون هم ناقص بود اصلاح کردم.

با سلام و تشکر

من نهایت دوبار گوشیم رو با شارژ خورشیدی DP شارژ کردم که چندکار هم نیست و باطری هم نداره مسیقیم نور خورشید رو به گوشی میده با همان دوبار اینطوری شد گوشیم

[h=1]شارژر همراه خورشیدی دی پی مدل DP-Li21[/h]

بالا