آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: مشکل در تغذیه 24 به 12 دوربین دنده عقب

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,241
4,257
سلام دوربین دنده عقب بیل مکانیکی هست که اتصال کرده و اینورتر۲۴ به ۱۲ آیسی ۸ پایه سوخته ۲۰۱۸۱۱۱۰_۱۰۳۴۵۶.jpg]چه آیسی میتونم به جاش بزنم.یا بردی هستکه کوچک باشه جاش استفاده بشه.یا آیسی رگلاتور. چون میخوادکه توی جعبه خودش جابشه.واینکه دوربین چند آمپر مصرف میکنه که این برد را طراحی کردند.درکل دوستان اگر اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند باتشکر.۲۰۱۸۱۱۱۰_۱۰۵۸۴۵.jpg

آخرین ویرایش:

Salar Ghelich

کاربر vip
کاربر
2007-10-24
187
876
پاسخ : مشکل درتغذیه24به12 دوربین دنده عقب

سلام .
از ای سی lm2576 و td1507tr همراه چند قطعه جانبی میتونید یه مبدل بسازید که تا 2.5 امپر هم جریان داره و دامنه ولتاژ ورودی و خروجی هم مناسبه این کاره.
تو مدارات مثل بعضی رادیو پخش ها هم میتونید پیداش کنید
برد های کوچیک مونتاژ شده با این ای سی ها یا همون ماژول هم در اینترنت سرچ کنید زیاده.

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,241
4,257

سلام مدارات داخل پخش ورودی۱۲ولت هستند.اگر امکانش هست نقشه ساده مدار را بفرستید باتشکر

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,241
4,257

سلام نتوانستم چیز جالبی پیداکنم.نظرتان در مورد موازی کردن دو عدد رگلاتور ۱۲ولت چیست

آخرین ویرایش:

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,874
10,557

سلام نتوانستم چیز جالبی پیداکنم.نظرتان در مورد موازی کردن دو عدد رگلاتور ۱۲ولت چیست

سلام
این نمونه اماده که من چند ساله برای موارد مختلف استفاده می کنم .کیفیت ساختش عالیه

http://www.merqc.com/products/view/6739/ماژول_کاهنده_DC-DC_LM2596

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,241
4,257

سلام یک ماژول کاهنده lm2596 تهیه کردم و ورودی ۳۸ ولت و خروجی را روی ۱۲ولت تنظیم کردم ولی به محظ نصب یک لامپ رشته ای ۱۲ولت آیسی ترکید مشکل از چی هست باتشکر.۲۰۱۸۱۱۲۴_۱۲۱۷۵۴.jpg

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,241
4,257

سلام.

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,165
تهران- تهران پارس

با سلام:
دوست عزیز، حد اکثر ولتاژ ورودی 30 ولت است شما 38 ولت دادید سوخت.اگر شما فقط ولتاژ 12 ولت دی سی برای دوربین عقب بیل مکانیکی دارید، نیاز به این همه درد سر ندارید. باتری بیل مکانیکی شما باید از دو عدد باتری 12 ولت سری شده باشد
ف که مجموعا می شود24 ولت. کافیست شما یک سیم از شاسی خودرو بگیرید و یک سیم بعنوان قطب مثبت 12 ولت از محل اتصال سیم دو قطب مثبت و منفی باتری بهم چسبیده که می شود یک سیم 12 ولت مثبت که به بورد دوربین دنده عقب وصل می شود والسلام.

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,241
4,257

با سلام:
دوست عزیز، حد اکثر ولتاژ ورودی 30 ولت است شما 38 ولت دادید سوخت.اگر شما فقط ولتاژ 12 ولت دی سی برای دوربین عقب بیل مکانیکی دارید، نیاز به این همه درد سر ندارید. باتری بیل مکانیکی شما باید از دو عدد باتری 12 ولت سری شده باشد
ف که مجموعا می شود24 ولت. کافیست شما یک سیم از شاسی خودرو بگیرید و یک سیم بعنوان قطب مثبت 12 ولت از محل اتصال سیم دو قطب مثبت و منفی باتری بهم چسبیده که می شود یک سیم 12 ولت مثبت که به بورد دوربین دنده عقب وصل می شود والسلام.
سپاس.در توضیحات این ماژول نوشته بود ورودی تا۴۰ ولت.شاید از ترانس بوده.درمورد سیمکشی بنده هم به مشتری پیشنهاد سیمکشی جدا دادم ولی میخواد که سیمکشی جدانباشه و هرکاری انجام میدم در داخل جعبه فابریک خودش باشه.واقعا حق داره چیز بسیار جالب و اصولی ساختند.منم موندم این دوربینش چند آمپر مصرف داره که یک همچنین مداری براش طراحی کردند. فردا دوربین را تست میکنم ببینم چقدر مصرف داره ولی هرچی باشه دیگه زیر ۳ آمپر باید باشه.واینکه آیا این ماژول میتونه در نوسانات کارکنه و به دوربین آسیب وارد نشه باتشکر از جنابعالی و دوستان.

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,165
تهران- تهران پارس

سپاس.در توضیحات این ماژول نوشته بود ورودی تا۴۰ ولت.شاید از ترانس بوده.درمورد سیمکشی بنده هم به مشتری پیشنهاد سیمکشی جدا دادم ولی میخواد که سیمکشی جدانباشه و هرکاری انجام میدم در داخل جعبه فابریک خودش باشه.واقعا حق داره چیز بسیار جالب و اصولی ساختند.منم موندم این دوربینش چند آمپر مصرف داره که یک همچنین مداری براش طراحی کردند. فردا دوربین را تست میکنم ببینم چقدر مصرف داره ولی هرچی باشه دیگه زیر ۳ آمپر باید باشه.واینکه آیا این ماژول میتونه در نوسانات کارکنه و به دوربین آسیب وارد نشه باتشکر از جنابعالی و دوستان.
با سلام:
در کاتالوگ این ماژول ها که در اکثرا سایت های فروشگاه های الکترونیکی ( یا ای شاپ) حداکثر جریان خروجی 3 آمپر است. ولی ولتاژ ورودی بین 1.2 الی 30 ولت نوشته شده است. شما ولتاژ ورودی را را اگر روی 30 ولت میزان کنید با استارت خوردن بیل مکانیکی و روشن شدن آن ولتاژ ورودی میشود 30 ولت و خروجی را روی 12 ولت

بالا