آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: شناسایی نکردن usb در g50-30

محمد رجبی

کاربر vip
کاربر
2013-04-21
28
9
با سلام خدمت اساتید یه لب تاب g50-30 هستش که usb ها نه در بایوس و نه در ویندوز شناسایی نمیشه ضمنا چراغ وب کم هم روشن شده و خاموش نمیشه .من بایوس این دستگاه رو زدم اما بازم مشگل پابرجاست
شمکاتیکشم گزاشتم واستون فقط موندم که چون usb ها رفتن به چیپ مرکزی آیا باید چیپ هیت بدم یا از قسمت دیگه می تونه باشه - اما شکم به io هم میره چون 5v usb ها روشون هست و دستگاههای ورودی چک نمی شن و وظیفه کنترل این ولتازم توسط io هستش
لطفا کمک کنید . اگه کسی فایل io رو داره لطفا ارسال کنید​

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
ایا درایورهای اصلی لپ تاپ رو نصب کردید یا با درایور پک؟

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
با سلام خدمت اساتید یه لب تاب g50-30 هستش که usb ها نه در بایوس و نه در ویندوز شناسایی نمیشه ضمنا چراغ وب کم هم روشن شده و خاموش نمیشه .من بایوس این دستگاه رو زدم اما بازم مشگل پابرجاست
شمکاتیکشم گزاشتم واستون فقط موندم که چون usb ها رفتن به چیپ مرکزی آیا باید چیپ هیت بدم یا از قسمت دیگه می تونه باشه - اما شکم به io هم میره چون 5v usb ها روشون هست و دستگاههای ورودی چک نمی شن و وظیفه کنترل این ولتازم توسط io هستش
لطفا کمک کنید . اگه کسی فایل io رو داره لطفا ارسال کنید​

شما کابل وبکم را هم قطع کن چک کن اگر فلت با مانیتور یکی است کلا فلت مانیتور را قطع کن و با مانیتور جدا تست بگیر

محمد رجبی

کاربر vip
کاربر
2013-04-21
28
9
با سلام فلتم کشیدم اما مشگل پابر جاست چون پایه 30 ای سی io ولتاژ 5 ولت و رو پورتا usb فعال نگه می داره ضمنمان در جواب دوستمون کلیه درایورها رو قبل از باز کردن لب تاب چک کردم و هم دانلود کردم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

محمد رجبی

کاربر vip
کاربر
2013-04-21
28
9
بله روی usb ها 5 ولت و داریم واز موقع روشن شدن لب تاب این ولتاز روی همه پورتها وجودداره

محمد رجبی

کاربر vip
کاربر
2013-04-21
28
9
لطفا کمک کنید چیپ مرکزیم هیت گرفتم io رو هم همینجور u1 که مربوطه به هاب usb و درآوردم و تست کردم هیچ تغییری نکرد.
آیا با پروگرم io درست میشه ؟؟؟؟

محمد رجبی

کاربر vip
کاربر
2013-04-21
28
9
باسلام حدمت اساتید برنامه io لب تاب g50-30من ندارم اگه کسی ازدوستان داره لطفا تو پست قرار بده ممنون

hadi.mrv

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-25
390
591
مشهد مقدس
باسلام حدمت اساتید برنامه io لب تاب g50-30من ندارم اگه کسی ازدوستان داره لطفا تو پست قرار بده ممنون

مشخصات دقیق مینت رو قرار بده
اگه هم عکس بذاری خیلی بهتر و زودتر به نتیجه میرسی

بالا