آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن آیفون تصویری کالیوز مدل cu-432

Mohammad.sp

کاربر vip
vip
کاربر
2021-06-04
126
133
29
فایل فلش ایفن کالیوز

مدل cu-k70ma
ایسی فلش 64-25 Q

Mohammad.sp

کاربر vip
vip
کاربر
2021-06-04
126
133
29
فایل فلش ایفن کالیوز

مدل cu-k70ma
ایسی فلش 64-25 Q

عیسی زاده

کاربر
2020-12-15
3
2
38
سلام
آی سی اشاره شده ماسفت یا ماسفت دوبل نیست و فقط یک رگولاتور ولتاؤ مثل LM 386 و باقی رگولاتورهای ولتاژ هست و البته که LSP5526 فقط و فقط باید با خود LSP5526 جایگزین بشه تااین لحظه که واسش رگولاتور مشابهی جایی درج نشده
سلام مشابه ایسیLSP5526میتونیدازایسیFR9886هم استفده کنیدجواب میده،یاحق

behrooz40328

کاربر vip
کاربر
2009-11-23
289
708
دوستان من دو مدل داشتم هر دو با تعویض آی سی و خازن های اطرافش روشن شد ولی زنگ نخورد متوجه خرابی آی سی قیری زنگ شدم ولی راه حلی جز تعویض کامل برد پیدا نکردم

در کل قبلا هم اشاره شده طراحی این ایفون کالیوز اصلا جالب نیست بیشتر تعمییر کار ها پس می زنند
بیشتر مواقع با سوختن ای سی سویچینگ فوق ای سی زنگ که روی برد ایستاده است میسوزه و علت دوباره سوختن ای سی سویچینگ و یا داغ کردنش است متاسفانه ای سی زنگ فوق اصلا در بازار پیدا نمیشه ایا از همکاران کسی مشابه یا راهکاری برای این مورد دارند
یک واقعیت تلخ در کل ایفون های اشغالی هستند من دیگه توبه کردم سمت تعمییر این ایفون ها دیگر نروم چند سال قبل نمایندگی می گفت تعمییرش 750 هزار تومان تعویض برد هم 850 هزار تومان و جالبیش اینجا بود که فقط یک ای سی زنگ می خواست تا حل بشه شرکت هم که هیچی اصلا جواب گو نیست

behrooz40328

کاربر vip
کاربر
2009-11-23
289
708
نه دوست عزیز راهی من پیدا نکردم سفارش برد دادم البته دیگه شرکت تغییراتی در برد داده

Zni.ali

کاربر
2018-08-05
1
0
در کل قبلا هم اشاره شده طراحی این ایفون کالیوز اصلا جالب نیست بیشتر تعمییر کار ها پس می زنند
بیشتر مواقع با سوختن ای سی سویچینگ فوق ای سی زنگ که روی برد ایستاده است میسوزه و علت دوباره سوختن ای سی سویچینگ و یا داغ کردنش است متاسفانه ای سی زنگ فوق اصلا در بازار پیدا نمیشه ایا از همکاران کسی مشابه یا راهکاری برای این مورد دارند
یک واقعیت تلخ در کل ایفون های اشغالی هستند من دیگه توبه کردم سمت تعمییر این ایفون ها دیگر نروم چند سال قبل نمایندگی می گفت تعمییرش 750 هزار تومان تعویض برد هم 850 هزار تومان و جالبیش اینجا بود که فقط یک ای سی زنگ می خواست تا حل بشه شرکت هم که هیچی اصلا جواب گو نیست
سلام و عرض ادب
الان برای ایسی زنگ کالیوز یک ماژول طراحی شده که به جای اون ایسی قیری قرار میگیره و مشکل زنگ کالیوز هم حل میشه

بالا