آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

كمك فوري براي تعمير لپ تاپ دل مدل : Dell Vostro 1320

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nazanin20

کاربر
2010-09-18
3
5
سلام دوستان من لپ تاپ dell vostro 1320
دارم , كه سيستم عاملش 7 و 64 بيتي هست....از سايت dell تعدادي از نرم افزارهاي درايوردهاش رو نصب كردم....مانند fingerprintو....
چند تا از نرم افزارهاش هم كه دقيقا نميدونستم چيه دانلود كردم و نصب كردم كه بيشتر مربوط به video..audio
بود و تنها چيزي كه نميدونستم چيه و نصب كردم چيزي با نام diagnostic بودو نصبش كردم...دقيقايادم نيست موقع نصب كدوم نرم افزار سيستمم هنگ كرد و من سيستم رو خاموش كردم اما ديگه اصلا مانيتورم روشن نميشه كه بخواد سيستم بالا بياد و bootبشه
بردم شركتي كه گارانتي داشت ميگه biosetپاك شده و يك هفته كارت طول ميكشه
اما نرم افزاري كه مربوط به bios بشه نصب نكردم......مشكل چيه؟تروخدا كمكم كنيدمن طاقت دوريه لپ تاپم رو ندارم

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR
سلام

اول چند تا اخطار ميگيري !

يکي به خاطر عنوان تاپيکت که ويرايش شد .

دوم گذاشتن لينک يک Smile از يک سايت فارسي زبان ديگه .

سوم گذاشتن آدرس ايميل .

که همه اين ها اينجا ممنوعه !

در مورد دستگاه شما هم که اگر بايوسش خالي شده باشه در چند تاپيک ديگه در اين مورد بحث شده بود که مي تونيد با جستجو در سايت اونها رو پيدا کنيد ، ولي اگر لپ تاپتون گارانتي داره بهتره يک هفته صبر کنيد تا شرکتش براتون تعميرش کنه ، چون گاهي اوقات به همين سادگيها نميشه بايوس رو پروگرام کرد و فقط بايد بوسيله پروگرامر اينکار صورت بگيره که اين دستگاه ها هم گرون قيمت هستند و فقط شرکت ها و تعميرگاه ها اين دستگاه ها رو در اختيار دارند .

موفق باشيد .

nazanin20

کاربر
2010-09-18
3
5
سلام

اول چند تا اخطار ميگيري !

يکي به خاطر عنوان تاپيکت که ويرايش شد .

دوم گذاشتن لينک يک Smile از يک سايت فارسي زبان ديگه .

سوم گذاشتن آدرس ايميل .

که همه اين ها اينجا ممنوعه !

در مورد دستگاه شما هم که اگر بايوسش خالي شده باشه در چند تاپيک ديگه در اين مورد بحث شده بود که مي تونيد با جستجو در سايت اونها رو پيدا کنيد ، ولي اگر لپ تاپتون گارانتي داره بهتره يک هفته صبر کنيد تا شرکتش براتون تعميرش کنه ، چون گاهي اوقات به همين سادگيها نميشه بايوس رو پروگرام کرد و فقط بايد بوسيله پروگرامر اينکار صورت بگيره که اين دستگاه ها هم گرون قيمت هستند و فقط شرکت ها و تعميرگاه ها اين دستگاه ها رو در اختيار دارند .

موفق باشيد .
معذرت ميخوام دوست عزيز
تبرعه نامه:
1:باور كنيد نميدونستم مورد نام تاپيكم ايراد داره و ديگه تكرار نميشه
2:در مورد اسمايل(البته گريه بود نه اسمايل) هم معذرت ميخوام (از كجا فهميدي):eek:k:
3:اما مورد اخر باور كن اصلا حواسم نبود و اشتباه لپي بود اخريد كپي كه داشتم از اين مورد بود كه اشتباهي پيس كردم اخه خيلي هول بودم از بس ناراحتم .....تا لپ تاپم بهم برگرده..
قول ميدم كاربر خوبي باشم و ديگه تكرار نشه:dast:

پس به نظر شما درست بهم گفتن و بايوسش پوكيده....اخه من گفتم شايد ميخوان كارم رو عقب بندازن اينجوري ميگن هر چند الانم ميدونم كه قصدشوم همينه

آخرین ویرایش:

meyenab1358

کاربر
2010-08-05
244
985
khozestan
به نظر من یک بار باتری را در بیار و بدون باتری با برق روشن کنید
انشا الله نتیجه میگیرید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nazanin20

nazanin20

کاربر
2010-09-18
3
5
به نظر من یک بار باتری را در بیار و بدون باتری با برق روشن کنید
انشا الله نتیجه میگیرید

ممنونم دوست عزيزم....همون موقع كه اين مشكل پيش امد هر كاري بگي كه بشه كرد انجام دادم اين كارم كردم اما چون نمايندگيش گفت اگه پشتش رو باز كنم ديگه گارانتي نداره ديگه وارد جزييات نشدم منم بردم گارانتي

براي من لب تابي اومده كه زماني كه هار وصله چراغ پاور روشن ميشه و بعد از 3 ثانيه خاموش ميشه ولي هارد رو جدا ميكنم روشن ميشه و كليد num lock يكسره چشمك ميزنه و تصوير نميده

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
دوست عزیز در قسمت لپ تاپها و برند مربوط به خودتون تاپیک بزنید ، این تاپیک بسته شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا