آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن ماندن چراغ پاور و اینترنت leopard lws-530tn

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
938
8,849
استان مرکزی-اراک
سلام
مودم این مشکلو داشت روی ای سی em6aa160tsb-5g فشار میاوردم درست میشد ای سی رو برداشتم پایه های رو باز سازی کردم پایه های cpu rtl8676 رو هم ریهات کردم درست شد و یه چند روزی کار کرد ولی باز اونجوری شد چکار باید کنم مشکل از کجاست؟
ایا پروگرام لازم دارم الانم روی برد فشار میارم گاهی درست میشه و بعد از خاموش روشن کردن باز همونه.
ممنون.:66000000:

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام
مودم این مشکلو داشت روی ای سی em6aa160tsb-5g فشار میاوردم درست میشد ای سی رو برداشتم پایه های رو باز سازی کردم پایه های cpu rtl8676 رو هم ریهات کردم درست شد و یه چند روزی کار کرد ولی باز اونجوری شد چکار باید کنم مشکل از کجاست؟
ایا پروگرام لازم دارم الانم روی برد فشار میارم گاهی درست میشه و بعد از خاموش روشن کردن باز همونه.
ممنون.:66000000:

[hide]دوست عزیز چیپ رو ریسولد کن یعنی یه هیت ملایم رو چیپ بگیر اگر باز این مشکل رو داشتید ایسی باید تعویض شود نتیجه رو اعلام کنید [/hide]

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
همون آیسی که با فشار جواب میده روی برد محل اتصال یکی از پایه ها به برد متالیزه اش ممکنه کنده شده و یا قطعی داشته باشد شاید با مکی
میکروسکوپ بشه پیداش کرد

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
938
8,849
استان مرکزی-اراک
همون آیسی که با فشار جواب میده روی برد محل اتصال یکی از پایه ها به برد متالیزه اش ممکنه کنده شده و یا قطعی داشته باشد شاید با مکی
میکروسکوپ بشه پیداش کرد
من یه بار ای سی رو برداشتم پایه های خودش و روی بردو تمیز کردمو گذاشتم سر جاش مجدد زیر لوپ با هویه لحیم کردم،بالاتر هم گفتم دو روز درست بود باز خراب شد.

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
وقتی متالیزه کنده بشه یا پوسیده شده و یا حرارت زیاد موجود در چیپ بمرور باعث میشه اتصال درستی برقرار نشود یا متالیزه صدمه ببیند
با لحیم کاری مجدد یک اتصال جزئی برقرار میشود و دوباره با حرارت زیاد کم کم اتصال قطع میشود
در غیراینصورت همون آیسی هم ممکنه مشکل پیدا کرده باشد

بالا