آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: خرابی قسمت تست مقاومت وبوق اهم متر vc97

reza.sha

کاربر
2018-07-17
10
6
من دوسالیه یکی از این اهم متر ها خریدم بعد از شش ماه وقتی میخواستم مقاومت اندازه بگیرم یا از بوق استفاده کنم درست نشون نمیداد اگه چند بار دسته رو ببرم رو یه قسمت دیگه بعد بیارم دوباره رو مقاومت یا بوق درست میشه ولی بازم گیج میزنه یه دفعه درست یه دفعه غلط ؟؟؟!!!! احتمالا ممکن نیست ای سی نویز گرفته باشه چون من باتری رو نو کرده بودم فایده نداشت و در ضمن با اهم متر اشنایی کامل دارم و میدونم از بوق برا اتصال استفاده میشه.

آخرین ویرایش:

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
دوست عزیز سعی کنید برای تست مقاومت از اهم متر و رنج مقاومتتون استفاده کنید بوق برای تست دیود و ال ای دی و اتصال پایه کلیدها و تست اتصال استفاده میشه

lenovokurd

کاربر vip
کاربر
2016-12-03
175
549
سلام ودرودبرشما بنده هم همين مولتي مترشمارادارم وهنوزازش استفاده ميكنم دوماه پيش همين مشكل شما روداشتم يعني وقتي سلكتورروميچرخاندم روتست بازروپراب مثبت ومنفي روبهم ميزدم صداي بوق نداشت بايدحتما چندبار سلكتورروميچرخاندم تا خوب ميشد كه باتعويض باطري مشكل حل شدومولتي مترمثل روزاولش شدشماهم اينكاروانجام بديديك باطري كتابي9ولت جنس مرغوب بگيريدحتما نتيجه خواهيدگرفت موفق باشيد

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,763
خراسان بزرگ!
درود
همانطور که دوستمان فرمودند احتمال کثیفی پلاتینهای سلکتور هست
با دقت باز بفرمایید و احتیاط کنید جای پلاتینها موقع باز کردن تغییر نکند و حتما علامت بزنید
با دستمال سطح برد را پاک کنید و در نهایت از همان گریس داخل سلکتور و نه هیچ گریس دیگری کمی روی برد بزنید
بدرود

بالا