آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: کامپیوتر با مادربرد h110 gigabyte پس از 2 بار ری استارت کردن تصویر می دهد !!!

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
با سلام
کامپیوتری است که وقتی روشن می کنیم ، تصویر نمی دهد ولی صدای بوق ok می آید .
دوباره به طور دستی که ری استارت می کنم ، تصویر می آید .
مادربرد h110 ghigabyte
در ضمن bios ماردربرد بروزرسانی شده ، پاور جدید hp+ 600 w green داده شده ، رم gskill ddr4 داده شده ، کارت گرافیک هم 1060 exterime giga .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jac

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
لیست ساپورت رم و سی پی یو این مادربرد رو چک کنید و ببینید با رم و سی پی یو کاملا سازگار هست یا خیر.
موفق باشید .

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
مادربرد h110m-s2ph با گرافیک gtx 1060 extreme و 16 گیگ gskill و پاور green hp+ 600 w بسته ام .
مانیتور پورت vga دارد . از تبدیلp.net dvi to vga استفاده کردم . مشکل این است که برای بار اول که کامپیوتر را روشن می کنم تصویر ندارد وصفحه سیاه است ولی بوقok میزند . بناچار برای بار دوم که دکمه ری استارت را میزنم ، تصویر بوت ویندوز مشاهده می شود . و مشکلی ندارد . هر وقت که کامپیوتر را خاموش میکنم ، حتما بایستی 2 با ری استارت دستی کنم تا تصویر بیاید .
لطفا راهنمایی فرمایید مشکل کجا است ؟ همه فریمورهای مادربرد و گرافیک بروز شده است .
در اخر هم لیست ram , cpu در لیست شرکت گیگابایت بود .

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
آیا مادربرد گرافیک آنبرد هم داره ؟
در صورت داشتن ،کارت گرافیک رو جدا کرده و با آنبرد تست کنید .ببینید تغییری می کنه یا خیر.
موفق باشید .

hamedcrazy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
301
302
Yazd
دوست عزیز. گرافیک های جدید خروجی انالوگ دیگه ندارن و کسانی که مانیتور معمولی دارن از اون تبدیل استفاده میکنن.
مشکل این تبدیل ها همینه که مانیتور رو به درستی به گرافیک نمیشناسونه.
از تبدیل اکتیو استفاده کنین شاید مشکلتون حل بشه ولی بهترین راه حل تعویض مانیتور با یک مدل که دارای حداقل پورت dvi یا hdmi هست
برای اینکه مطمئن بشین که سیستمون مشکلی نداره بهتر با hdmi به تلوزیون وصل کنین و روشن کنین. مطمئنا در دفعه اول تصویر خواهید داشت.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
با تبدیل اکتیو مشکل حل شد . تبدیل hdmi به vga اکتیو و با برق 5 ولت usb بود .

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
درود ، مشتری اونقدر ذوق کرد و عجله داشت که بازی های قوی انجام بدهد که مهلت نداد تستها را انجام بدهیم .
ولی از اینکه یک مانیتور 800 هزار تومانی بخرد ، راحت شد .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jac
بالا