آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مدار ریدر آهنگ از روی فلش usb(قابل اتصال به آمپلی فایر)

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
با سلام و ادب.
من يک اف ام پلير يو اس بي خور (از اينايي که به فندکي ماشين نصب ميکنن ) و گرفتم ميخوام يه کاري بکنم که از خود دستگاه صداي خروجي پخش بشه و ديگه از راديوي اف ام استفاده نکنم به عنوان مثال يه خروجي بگيرم از قسمت جاي هدفونش و به يک بلندگو وصل کنم.
لطفا بگوييد دقيقا سيمهاي بلندگو را بايد به کجاي مدار وصل کنم و از چه بلندگويي استفاده کنم بهتر است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به حق ساقي کوثر وجودتان بي بلا باشد.

amir1632

کاربر
2012-06-15
30
210
قزوین
سلام شما یه آمپلی فایر که بابرق 12 یا 5 ولت کار کنه نیاز داری .
اکثر اف ام پلیر ها یک جک هدفونی دارن که بعضیا ورودی و بعضی دیگه خروجیه صدا هستش که شما میتونی با اتصال پایه های ورودی آمپلی به پایه های جک هدفونی در حالت روشن پایه خروجی صدا رو تشخیص بدی
به همین سادگی
!

• :32000000:

parsgroup

کاربر
2011-04-02
15
55
با سلام
شما باید بازش کنی
بعد یه ای سی داره که برای پخش ام پی تری هست و دیگه اینکه یه ای سی دیگه برای ارسال روی موج اف ام حالا دیتا شیت اون ای سی فرستنده اف ام رو بگیر بعد ببین کجا ورودی صدا زده مدارشو قطع کن از ای سیی و دو تا سیم ظریف لحیم کن و چسب بریز و خروجی رو بده به aux ظبط ماشین ، همین.
به تاپیک زیر یه سر بزن به ام پی تری پلیر ساختم از روش بساز
http://www.irantk.ir/irantk51073/#post280414

omidmetal

کاربر
2014-03-24
2
3
سلام اصلا احتیاجی به این کارها نیست شما بروید میدان توپ خونه ( پشت شهرداری ) پاساژ لباف یا فتوت طبقه دوم و سوم مدار کامل ام پی تری پلایر را دارند که کنترل هم داره و کلیه فرمتهای صوتی و حتی تصویری رو پخش میکنه هم بهش فلش میخوره و هم رم مینی اس دی و هم ورود ی اکس داره( auxelery ) دو مدل داره یکی تغذیش 5 ولته و دیگری یه آی سی 78012 داره که با ولتاژ 12 ولت کار میکنه قیمت مدارش هم صوتیش 13 هزار تومنه و تصویریش 30 هزار تومنه و خیلی هم شیکه تازه سون سگمنت هم داره و لیست آهنگ ها و فایلها رو توش مینویسه .
تمام مغازه های توپ خونه دارند .

hoseyyn

کاربر vip
کاربر
2015-03-11
10
15
پاسخ : مدار ریدر آهنگ از روی فلش usb(قابل اتصال به آمپلی سلام دوست عزیز شما واسه انجام این کار احتیاج به به تقویت کننده ی قدرت دارید یک سری از

با سلام و ادب.
من يک اف ام پلير يو اس بي خور (از اينايي که به فندکي ماشين نصب ميکنن ) و گرفتم ميخوام يه کاري بکنم که از خود دستگاه صداي خروجي پخش بشه و ديگه از راديوي اف ام استفاده نکنم به عنوان مثال يه خروجي بگيرم از قسمت جاي هدفونش و به يک بلندگو وصل کنم.
لطفا بگوييد دقيقا سيمهاي بلندگو را بايد به کجاي مدار وصل کنم و از چه بلندگويي استفاده کنم بهتر است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به حق ساقي کوثر وجودتان بي بلا باشد.
ام دوست عزیز شما واسه انجام این کار احتیاج به به تقویت کننده ی قدرت دارید یک سری از این دستگاهها خروجی هدفون دارن و یک سری ندارن که باید از روی مدارش پیدا کنید و مهمتر اینکه خروخی صداشون میلی ولتی هستش و باصل کردن بلندگو به دستگاه به طور مستقیم شما فقط قادر به شنیدن زمزمه ی ضعیف از بلنگوتون میشید اگه پخشتون ورودی AUX داره میتونید خروجی صدای اف ام پلیرتونو به رادیو پخشتون منتقل کنید

javaad283

کاربر vip
vip
کاربر
2019-02-20
187
147
درود
اساتید کسی هست که خروجی صدا از این بردهای فندکی که آی سی ریختنی (قیری)داره گرفته باشه؟
بعضی مدلها که آی سی دیپ داره را نمیگم چون اونا براحتی خروجی صدا میشه گرفت.
لطفا اگه کسی بصورت عملی تجربه در این مورد داره راهنمایی کنه با تشکر

javaad283

کاربر vip
vip
کاربر
2019-02-20
187
147
دوستان کسی نبود که بتونه جواب بده ممنونم

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
819
2,350
باران های نقره ای
سلام براحتی میتوانید خروجی صدا را پیدا کنید

ابتدا دستگاه راروشن کنید ویک اهنگ پخش کنید حالا با استفاده از هدفون کوچک یک سم به بدنه(منفی) وسیم دیگر به نقاط مختلف اطراف ای سی بزنید هرجا صدا داشتید یک سیم لحیم کنید و برای باند بعدی هم همین کار انجام بدید حالا سیم منفی و L Rبافیش استریو به aux پخش ویا به امپلی فایر وصل کنید صدا خواهید داشت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kataag
بالا