آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: تصویر ندادن لنوو E540 (بکلایت چشمک میزند ولی خروجی تصویر نیست)

kkaka

کاربر
2008-07-14
323
377
سلام
متاسفانه تصویر نیست بک لایت چندبار چشمک میزنه و وقتی کلید enter رو موقع روشن شدن میزنم بعد از چندبار بوق میزنه عکس العمل داره ولی هیچ خبری از تصویر نیست خروجی vga هم تصویر نداره!
این لبتاب شخصب بنده هست برای بار دوم درکیفم روشن بوده و متوجه نشدم دفعه قبل هم همین مشکل رو پیدا کرده بود ولی بعد از یکی دوساعت خاموش بودن حل شده بود و هیچ مشکلی نداشت اما اینبار دیگه تصویر نداد ! :(
قصد دارم یک هیت نرم بهش بدم
این مدل 2 تا vga داره کدومو باید هیت بدم ؟
و چنتا سوال در مورد هیت دادن : قبلا کارت گرافیک با هیت زنده کردم ولی این بردش خیلی نازک و حساس تره
هیتر بنده مدل گرداک 952 هست که نشانگر دیجیتال نداره اساتید بفرمایید چطور تنظیمش کنم که صدمه نزنه و چه مدت هیت بدم
از خمیر فلکسی استفاده کنم یا مایع فلکسی ؟
ضمنا بنده زیاد با مایع فلکسی کار نکردم همون اول زیره چیپ تزریق کنم و هیت بگیرم کافیه یا باید مداوم تزریق کنم زیره چیپ ؟
e540.jpg

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,079
اهواز
به نام خدا
سلام و درود بر شما.
دوست و برادر عزیز ، اگر با هیتر به این برد هیت بدهید قطعا" در ابتدا به برد و سپس به چیپ آسیب جدی وارید می نمایید.
با توجه به توضیحات شما احتمال لحیم سردی در چیپ گرافیک زیاد می باشد ، که فعلا" بهترین راه ریسولد نمودن با دستگاه bga machine می باشد.
موفق باشید.

kkaka

کاربر
2008-07-14
323
377
به نام خدا
سلام و درود بر شما.
دوست و برادر عزیز ، اگر با هیتر به این برد هیت بدهید قطعا" در ابتدا به برد و سپس به چیپ آسیب جدی وارید می نمایید.
با توجه به توضیحات شما احتمال لحیم سردی در چیپ گرافیک زیاد می باشد ، که فعلا" بهترین راه ریسولد نمودن با دستگاه bga machine می باشد.
موفق باشید.
مرسی استاد عزیز
در تهران کجا ببرم که کارش خوب باشه قصد دارم دستگاه جدید بگیرم اینو بفروشم یه وقت خدای نکرده کسی که ازم میخره نبره مشکل پیدا کنه مدیون بشم .

kkaka

کاربر
2008-07-14
323
377
یک سوال دیگه : کدوم یکی از چیپ ها باید ریسولد بشه اونی که بغله cpu هست یا اون یکی؟؟

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,079
اهواز
دوست عزیز:
عکس با کیفیت از دو طرف برد ارسال نمایید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kkaka

kkaka

کاربر
2008-07-14
323
377
الان مشکل از کدوم یکی از چیپ هاست؟؟ اگه میشه مشخص کنین

بالا