آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عدم اجرای هارد دیسک Western 250 GB Blue

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,849
با سلام و خسته نباشید خدمت شما همکاران محترم

یه هارد وسترن 250 گیگ آبی که برای لپ تاپ دل هستش برام آوردن . بنا به گفته مشتری لپ تاپ در حال کار بوده و یکدفعه خاموش شده
بعد از پاور کردن مجدد دیگه ویندوز بالا نیومده . جایی که لپ تاپ رو برای تعمیر برده بهش گفتن که هارد لپ تاپ مشکل پیدا کرده و باید تعویض بشه . البته این همکاری که این حرفو زده فقط فروشنده بوده و تعمیرات بلد نبوده . واسه همین گفته باید عوض بشه . یه هارد نو براش بسته و لپ تاپ درست شده

حالا مشتری این هاردی که مشکل داشت رو برای ریکاوری آورده برام .
با تبدیل SATA به USB وصلش کردم به سیستمم . ویندوز کامل شناسایی کرد ولی هیچ درایوی از این لپ تاپ توی My Coumputer نیست .
به نظرتون ایراد جدی هستش و مدیا مشکل داره یا اینکه میشه طور دیگه ای مشکل رو حل کرد ؟
البته اینم بگم که خود هارد دیگه مهم نیست . مشتری فقط اطلاعات هارد رو میخواد . همین

دوستان نظرشون چیه ؟

آخرین ویرایش:

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,849
با برنامه زیر پارتشین ریکاوری کنید
minitool partition wizard

با سلام

مهندس نرم افزاری که فرموده بودید نصب کردم . روی سیستم من 2 تا هارد اینترنال هستش و یه هارد اکسترنال هم به سیستمم وصله
این هاردی که میگم مشکل داره رو به سیستم وصل کردم نرم افزار تعداد دیسک ها رو 4 تا زده

همینطور که میبینید 3 تا درایو 1-2-3 هیچ موردی نداره ولی درایو شماره 4 رو نوشته Bad Disk و نوار جلوش سیاهه

hdd.jpg

نمیشه به ااطلاعات داخلش دسترسی پیدا کرد

نظرتون چیه ؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
باید مشکل ظرفیتش حل بشه . و فریم ویرش باسازی بشه .

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,849
باید مشکل ظرفیتش حل بشه . و فریم ویرش باسازی بشه .

اگر ممکنه این کار یه توضیحی بفرمائید . از چه نرم افزاری باید استفاده کنم ؟ . ممنون میشم

mmzhr

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-29
341
13,044
33
همدان
اگر ممکنه این کار یه توضیحی بفرمائید . از چه نرم افزاری باید استفاده کنم ؟ . ممنون میشم

سلام دوست عزیز شما نیاز به برنامه تخصصی تعمیر هارد دیسک وسترن دارید اگه خواستید براتون آپلود میکنم

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,849
سلام دوست عزیز شما نیاز به برنامه تخصصی تعمیر هارد دیسک وسترن دارید اگه خواستید براتون آپلود میکنم

سلام و خسته نباشید خدمت شما همکار محترم

ممنون میشم اگه این برنامه رو بفرستید .
اطلاعاتی که داخل هارد هست که از بین نمیره ؟ خود هارد زیاد مهم نیست . فقط مشتری میخواد اطلاعاتش ریکاوری بشه
اگه یه توضیحی در موردش بدید ممنون میشم

با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mmzhr

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,849
از همکاران کسی هست کمک کنه ؟

• Like

mmzhr

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-29
341
13,044
33
همدان
سلام و خسته نباشید خدمت شما همکار محترم

ممنون میشم اگه این برنامه رو بفرستید .
اطلاعاتی که داخل هارد هست که از بین نمیره ؟ خود هارد زیاد مهم نیست . فقط مشتری میخواد اطلاعاتش ریکاوری بشه
اگه یه توضیحی در موردش بدید ممنون میشم

با تشکر

سلام اگه اطلاعات داشته باشه کار سخت میشه چون با توجه به نکاتی که گفتید هارد بد سکتور داره و بدسکتور اولین مانع برای ریکاوری هست

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,849
سلام اگه اطلاعات داشته باشه کار سخت میشه چون با توجه به نکاتی که گفتید هارد بد سکتور داره و بدسکتور اولین مانع برای ریکاوری هست

با سلام

خوب الان با توجه به این مسائل چاره چی هست ؟ امکان رفع بدسکتور و ریکاوری به صورت نرم افزاری وجود دارد یا باید با دستگاه تخصصی ریکاوری مثل PC3000 بازیابی انجام شود ؟

دوستان اگه یه توضیح کامل در مورد چاره کار بفرمایند ممنون میشم . چون مشتری بنده عجله زیادی داره . باید زودتر بهشون جواب بدم

با تشکر و قدردانی از شما دوستان

• Like
بالا