آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تستر قطعات الکترونیکی LCR-T4

sky_man847

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-07-23
390
5,227
تبریز
با سلام دوستان من یه تستر t7خریدم اومدم خازن تازه برداشتم دشارژ کردم زدم مقداری نشون داد باز همون دوباره زدم دیدم صفحه نمایش پرید ...بنظرتون با تعویض ایسی مشکل برطرف میشه کسی برنامه این دستگاه رو داره کمک کنه????????????

پیوست‌ها

• 183.8 کیلوبایت بازدیدها: 227

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,869
32
با سلام دوستان من یه تستر t7خریدم اومدم خازن تازه برداشتم دشارژ کردم زدم مقداری نشون داد باز همون دوباره زدم دیدم صفحه نمایش پرید ...بنظرتون با تعویض ایسی مشکل برطرف میشه کسی برنامه این دستگاه رو داره کمک کنه????????????
شما باید برای مشکل این دستگاه تاپیک جدید میزدید دستگاه شما t7 است ولی این تاپیک مربوط به دستگاه t4 هست

آخرین ویرایش:

afshin_new2

کاربر vip
vip
کاربر
2013-09-12
113
183
مدل ترایاک برای بعضی از دستگاه ها قدیمی تعریف نشده تریستور نشون میده باید بخش کد فایلش با نرم افزار کد ویژن ویراش بشه و ترایاک برایش تعریف بشه و این شماتیک داره صحت قطعه رو نشون میده لذا حساس نباشید
مدلش جدیده.تو مدل قدیمیش درست نشون میداد.با یه مدلی که خیلی قدیمی بود تست کردیم درست نشون داد ولی رو این مدل جدید اصلا درست نشون نمیده.روی این مدل جدید هم یه درگاه تایپ C هستش که میشه به کامپیوتر وصل کرد.ولی برای شناسایی رو سیستم درایور نیاز داره که نمیدونم از کجا پیدا کنم و نرم افزارشو تغییر بدم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ISA123

afshin_new2

کاربر vip
vip
کاربر
2013-09-12
113
183
نمیدونم جریان چیه.منم تسترم رو از تبریز گرفتم.حتی یه مدل T7 و یه مدل TC1 هم گرفتم از تبریز ولی هیچکدوم درست کار نکردن پس فرستادم.دست آخر یه مدل T4 مدل جدیدش آورده بودن که اونو گرفتم.آوردم یه دو هفته ایی گذشت که دیدم ترایاک با بعضی از ترانزیستورها رو درست تشخیص نمیده.این یکی رو دیگ پس نگرفتن.بفکرم افتاد که نرم افزارشو دوباره بزنم که اونو هنوز نتونستم بزنم

pormand2004

کاربر vip
کاربر
2015-07-30
11
3
سلام
من تستر مدل LCR-T4-H دارم که موقع تست شوک ولتاژی بهش وارد شد و صفحه نمایش کاملا پریده و روشن نمیشه . فکر کنم عیب از میکرو باشه. از کجا میتونم میکرو پروگرام شده گیر بیارم . یا برد بدون lcd

bahramh

کاربر vip
کاربر
2012-11-23
150
295
سلام دوستان من تستر t4 رو اپدیت کردم بعضی از گزینه هاش به صورت ناخانا بالا میاد نمیشه خوند و چطور میشه کالیبره کرد تستر رو

ali.zohuri

کاربر vip
کاربر
2020-11-20
60
90
32
برد بدون ال سی دی رو فروشگاه eca داره البته نمیدونم الان موجودی داره یا نه ولی کامنت بزارید براتون موجود میکنن

ali.zohuri

کاربر vip
کاربر
2020-11-20
60
90
32
سلام دوستان من تستر t4 رو اپدیت کردم بعضی از گزینه هاش به صورت ناخانا بالا میاد نمیشه خوند و چطور میشه کالیبره کرد تستر رو

ناخوانا بودن دلیلش احتمالا بخاطر ال سی دی باشه پین های ال سی دی رو یه بررسی بکنید و یه عکسی از همین حالت ناخوانا بودنش بزارید.

bahramh

کاربر vip
کاربر
2012-11-23
150
295
ناخوانا بودن دلیلش احتمالا بخاطر ال سی دی باشه پین های ال سی دی رو یه بررسی بکنید و یه عکسی از همین حالت ناخوانا بودنش بزارید.

داداش ورژن قبلی خودشو میزنم مشکلی نداره فقط با ورژن 1.13 اینجوری میشه

رحمت اسدی

کاربر vip
کاربر
2016-01-13
9
10
سلام به همه همکاران عزیز
من ۳تا از این تستر خریدم ،۳ساله که بایکی از آنها کارمیکنم
بسیار دقیق،وسریع تنها یک نکته راباید ۱۰۰در۱۰۰ رعایت کرد .
وآن خالی کردن خازن ازهرنوعی که باشه الزامیست،وگر نه آسیب جدی به دستگاه وارد میشه که دیگر قابل استفاد نیست .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: alisf2
بالا