آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تستر قطعات الکترونیکی LCR-T4

mioo_sara

کاربر
2008-02-23
143
531
سلام
اگر امکانش هست لینک رو بزارید.

سلام دوستان نسخه روسی تستر LCR-T4 با قابلیت تست خازن روی بورد که گفته بودم را در زیر میزارم دوستانی که امکان تستش را دارند تست کنند چون روسی بود موق به تست نشدم دوستانی که امکانش را دارند زبان را به انگلیسی برگردانند یا نسخه جدیدتر 1.14 را اگر پیدا کردین لینک بدین که زبان انگلیسی داره و روی بورد هم تست می کنه
نسخه این تستر که لینک میدم 1.12 است لینک را در زیر میزارم برای ترجمه از گوگل ترنسلیت استفاده کنید تازیرنویس ویدئو را انگلیسی کند

https://www.youtube.com/watch?v=xh6DgvFZU7E

آخرین ویرایش:

MajiDAmieE

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2018-06-24
240
312
سلام دوستان نسخه روسی تستر LCR-T4 با قابلیت تست خازن روی بورد که گفته بودم را در زیر میزارم دوستانی که امکان تستش را دارند تست کنند چون روسی بود موق به تست نشدم دوستانی که امکانش را دارند زبان را به انگلیسی برگردانند یا نسخه جدیدتر 1.14 را اگر پیدا کردین لینک بدین که زبان انگلیسی داره و روی بورد هم تست می کنه
نسخه این تستر که لینک میدم 1.12 است لینک را در زیر میزارم برای ترجمه از گوگل ترنسلیت استفاده کنید تازیرنویس ویدئو را انگلیسی کند

https://www.youtube.com/watch?v=xh6DgvFZU7E

سلام
این آپدیتی که توی این تاپیک هست نسخه 1.13 هستش
و این قابلیتی که تو فیلم نشون میده رو هم داره و زبانش هم انگلیسیه

mioo_sara

کاربر
2008-02-23
143
531
سلام
این آپدیتی که توی این تاپیک هست نسخه 1.13 هستش
و این قابلیتی که تو فیلم نشون میده رو هم داره و زبانش هم انگلیسیه

با تشکر از حسن توجه شما دوست عزیز میشه لطف کنی بگی در رابطه با کدوم ورژن صحبت می کنید و یک لینکی هم از فایل تاپیک بدین؟
ورژن ویدئوی روسی 1.12 است تا اونجا که میدونم اما چون روسی بود تستش نکردم شما اون ورژن رو میگی ؟ یا ورژن دیگری است؟ ضمنا میشه لطف کنید و توضیحاتی در رابطه با تست خازن روی بورد ارائه بدین که خودتون تست کردین یا خیر؟
ویدئو یا تصویری اگر الصاق بشه بهتره
با تشکر

MajiDAmieE

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2018-06-24
240
312
با تشکر از حسن توجه شما دوست عزیز میشه لطف کنی بگی در رابطه با کدوم ورژن صحبت می کنید و یک لینکی هم از فایل تاپیک بدین؟
ورژن ویدئوی روسی 1.12 است تا اونجا که میدونم اما چون روسی بود تستش نکردم شما اون ورژن رو میگی ؟ یا ورژن دیگری است؟ ضمنا میشه لطف کنید و توضیحاتی در رابطه با تست خازن روی بورد ارائه بدین که خودتون تست کردین یا خیر؟
ویدئو یا تصویری اگر الصاق بشه بهتره
با تشکر

تو پست شماره 76 برنامه همره با توضیحات رو یکی از دوستان گذاشتن
تو پست 44 هم راهنمای پایه ها برای پروگرم کردن هستش

من خودم تا حالا ازش اسفاده ای نکردم چون به نظرم کاربردی نیست ، تو مدار همراه با قطعه معمولا قطعات دیگه ای هم سری موازی میشن سر همین قضیه به نظرم زیاد به کار نمیاد

علاوه بر تست خازن قطعات دیگه هم مثل ترانزیستور هم میتونید تست کنید و کلی قابلیت دیگه مثل ساخت موج pwm و فانکشن ژنراتور هم داره
ی عکس از عملکرد خازن سنج براتون گرفتم تو پیوست قرار میدم

این عکس از ورژن
photo_۲۰۲۲-۰۵-۰۴_۱۸-۰۹-۰۷.jpg

اینم عملکرد
photo_2022-05-04_18-03-36.jpgphoto_2022-05-04_18-03-40.jpg

mioo_sara

کاربر
2008-02-23
143
531
با تشکر از توضیحات شما میخواستم بدونم آیا شما از همین نرم افزار پست 76 استفاده کردین ؟ و این تصویر متعلق به همین نرم افزار است؟ یا خیر چون قصد دارم یه آیسی میکرو بخرم پروگرم کنم ممنون میشم حتما توضیح بدین تصویر متعلق به همین نرم افزار پست 76 است یا خیر از نرم افزار دیگری استفاده کردین در وصورتی که از نرم افزار دیگری استفاده کردین ممنون میشم آپ کنید ضمنا نام و مشخصات اون کریستال 16 مگ را اگر ممکنه به صورت کامل بنویسید قصد دارم بخرم با تشکر

آخرین ویرایش:

MajiDAmieE

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2018-06-24
240
312
با تشکر از توضیحات شما میخواستم بدونم آیا شما از همین نرم افزار پست 76 استفاده کردین ؟ و این تصویر متعلق به همین نرم افزار است؟ یا خیر چون قصد دارم یه آیسی میکرو بخرم پروگرم کنم ممنون میشم حتما توضیح بدین تصویر متعلق به همین نرم افزار پست 76 است یا خیر از نرم افزار دیگری استفاده کردین در وصورتی که از نرم افزار دیگری استفاده کردین ممنون میشم آپ کنید ضمنا نام و مشخصات اون کریستال 16 مگ را اگر ممکنه به صورت کامل بنویسید قصد دارم بخرم با تشکر

بله همون نرم افزار پست 76 رو من ریختم
[hide][/hide]
و تصویر مطعلق به همونه

کریستال 16 مگ دارید خودتون میگید دیگه نام مشخصات خاصی نداره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mmzhr

mioo_sara

کاربر
2008-02-23
143
531
بله همون نرم افزار پست 76 رو من ریختم
hidden content may not be quoted
و تصویر مطعلق به همونه

کریستال 16 مگ دارید خودتون میگید دیگه نام مشخصات خاصی نداره

خیر دوست من قصد دارم کریستال 16 مگ خریداری کنم دوستان اشاره کرده بودند باید کریستال با مدل 16 مگ تعویض بشه گفتم شاید مشخصات خاصی داشته باشه اگر مشخصات خاصی داره عنوان کنید با تشکر بابت پیگیری موضوع
نکته دوم اینکه در تصویر شما میزان esr خازن را بسیار بالا و حدود 8.7 اهم نشون داده و این عجیبه پس یا خازن شما روی بورد خراب بوده یا اینکه شما نتونستید میزان اهم پراب ها را برای دستگاه تعریف و در واقع اون را صفر یا zero کنید اگر میزان اهم پراب را نشه صفر کرد استفاده از این قابلیت و تست روی بورد عملا از بین میره در ورژن روسی این مشکل دیده نمیشد عجیبه این

nima20-20

کاربر vip
کاربر
2007-03-18
156
110
من یه تستر قطعات دارم که از atmega328 استفاده کرده و چیزی شبیه به t4 میباشد
اول کار هم وقتی که روشن میشه این ادرس رو میاره
maxelectronic.ir
روی برد هم نوشته MX604

1.jpg
2.jpg
3.jpg

میخاستم بدونم اینم میشه اپدیت کرد یا نه

t1,t2=bc547
t3=bc557
u3=tl431
u2=7805

آخرین ویرایش:

Mahdi258258

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-08
181
2,223
اراک...
من یه تستر قطعات دارم که از atmega328 استفاده کرده و چیزی شبیه به t4 میباشد
اول کار هم وقتی که روشن میشه این ادرس رو میاره
maxelectronic.ir
روی برد هم نوشته MX604

مشاهده فایل‌پیوست 184849
مشاهده فایل‌پیوست 184850
مشاهده فایل‌پیوست 184851

میخاستم بدونم اینم میشه اپدیت کرد یا نه

t1,t2=bc547
t3=bc557
u3=tl431
u2=7805

سلام..ای سی خودت رو کنار بزار و .روی ای سی جدید این فایلو بریز و امتحان کن...تنظیم فیوز بیت و رایت ایپیرام فراموش نشه.
[hide]مشاهده فایل‌پیوست tester 2-16.zip[/hide]

بالا