آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل هد هارد مکستور160

m-amirreza

کاربر
2010-07-28
23
45
سلام.من یه هارد مکستور 160 دارم که ظاهراً مشکل خواندن اطلاعات رو پیدا کرده که به اصطلاح مهندسین بهش میگن هدد شده اولاً چطوری مشکلش حل میشه ثانیاً اصلاً باز کردن هارد رو خودمون هم میتونیم انجام بدیم یا یه اصول خاصی داره..ضمناً شغل من هم با الکترونیک سرکار داره.(تعمیرکار تلفن همراه):violent-smiley-093:

Ya Xun

کاربر
2010-07-19
96
189
سلام.من یه هارد مکستور 160 دارم که ظاهراً مشکل خواندن اطلاعات رو پیدا کرده که به اصطلاح مهندسین بهش میگن هدد شده اولاً چطوری مشکلش حل میشه ثانیاً اصلاً باز کردن هارد رو خودمون هم میتونیم انجام بدیم یا یه اصول خاصی داره..ضمناً شغل من هم با الکترونیک سرکار داره.(تعمیرکار تلفن همراه):violent-smiley-093:

سلام همکار گرامی #$v686

شما به چند دلیل نباید به هیچ عنوان ، قسمت سیلندر هارد رو باز کنی ، یکی اینکه گرد و غبار و ذرات موجود در هوا باعث تخریب دیسک میشه و دلیل دوم اینکه سیلندر هارد رو با پمپ خلا ، از هوا خالی میکنن تا در دور های بالا منفجر نشه و برای باز کردن هارد تجهیزاتی موسوم به وسایل جراحی هارد لازمه ، که تو مغازه های ما پیدا نمیشه . حالا گیرم که بازشم کردی ، مگه به این سادگیاس

دوست عزیز اولا داخل هارد خلاء نیست بلکه محیط کاملا پاک و بدون رطوبت هست
ثانیلا ماژول هارد شما مشکل پیدا کرده که اصطلاحا باید ماژول زد که با دستگاه های خاصی از جمله Hero می توان انجام داد
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost
بالا