آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: ساخت پایه لوپ با هزینه بسیار کم

alidadras30

کاربر vip
کاربر
2017-03-05
88
148
اگه یک تصویر از کیفیت تصویر لوپ
بزارین ممنون میشم

فرستاده شده از F3212ِ من با Tapatalk

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,985
اصفهان
با عرض سلام
عملکرد پایه در عکس مشخص است که از انعطاف خوبی بر خوردار است
از این پایه نیز میتوانید بعنوان دست سوم برای مواقعی که همزمان از هویه و هیتر هوای گرم میخواهید استفاده کنید ، کاربرد دارد

پیوست‌ها

• 1.9 مگابایت بازدیدها: 371
  • 2.8 مگابایت بازدیدها: 463
  • 2.5 مگابایت بازدیدها: 458

alidadras30

کاربر vip
کاربر
2017-03-05
88
148
واقعا هزاران لایک بابت این میزکار واینهمه سلیقه وتمیزی واینهمه ابزار جور که همگی باسلیقه ودانش انتخاب شدن من همیشه ارزوم بوده که تمام ابزار درجه یک رو تویه کارگاه عالی که توسط خودم ساخته شده باشه داشته باشم.... باآرزوی توفیقات روزافزون برای جنابعالی...
میشه بفرمایید شما کجا تشریف دارین خیلی دوست دارم محل کارتون رو از نزدیک ببینم واز تجربیات تون استفاده کنم واینکه درچه زمینه هایی فعالیت میکنین.. اگه میشه شماره تماس وادرس تون رو برام پیام خصوصی بفرمایید
البته جسارتا اگه مقدور هست

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,985
اصفهان
واقعا هزاران لایک بابت این میزکار واینهمه سلیقه وتمیزی واینهمه ابزار جور که همگی باسلیقه ودانش انتخاب شدن من همیشه ارزوم بوده که تمام ابزار درجه یک رو تویه کارگاه عالی که توسط خودم ساخته شده باشه داشته باشم.... باآرزوی توفیقات روزافزون برای جنابعالی...
میشه بفرمایید شما کجا تشریف دارین خیلی دوست دارم محل کارتون رو از نزدیک ببینم واز تجربیات تون استفاده کنم واینکه درچه زمینه هایی فعالیت میکنین.. اگه میشه شماره تماس وادرس تون رو برام پیام خصوصی بفرمایید
البته جسارتا اگه مقدور هست

با عرض سلام
ممنون از محبت تان , من تعمیرکار مدارات اتومبیل هستم و در کنار کارم مدارات لوازم خانگی را تعمیر میکنم و در مواقع بیکاری برای دل خودم مدار طراحی و میسازم و یا ابزار مورد نیازم را میسازم

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,985
اصفهان
با عرض سلام

قطعاتی که در ساخت پایه استفاده کردم در عکس مشخص است ، اینبار از ساچمه های بزرگتر استفاده کردم تا قدرت تحمل وزن بیشتری را داشته باشد! فکری کرده ام که هویه هوای کردم را بصورت ساده به این بازرو وصل کنم تا در پاره ای موارد که باید هویه معمولی و هیتر و ابزاری همزمان بکار برده شود ، استفاده کرد
انعطاف بازوها در عکس مشخص است

پیوست‌ها

بالا